Onu çok seviyorum ama bana güvenmediğini düşünüyorum, ben mi çok ayrıntılara takılıyorum?

selam arkadaşlar iki aylık bir birlikteliğim var onu çok seviyorum ama bana güvenmediğini düşünüyorum ona söyledim bunu sana güveniyorum diyor ya ben mi çok ayrıntılara takılıyorum yoksa güvenmiyor mu cevaplarınızı dikkate alicam hoşçakalın teşekürler şimdiden ..

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Valla cevaplarımı çok ciddiye almanı istemem sonuçta ikinizin arasında olan bir şey ben sadece fikrimi diyebilirim sizin aranızda neler yaşandı bilemem bu şeyler ilişkinin başında olacak şeyler daha birbirinizi yeni tanıyorsunuz zamanla bunları atlatırsınız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu kadar bir açıklama ile öyledir böyledir demek bizim yapabileceğimiz bir şey değil biraz medyumluğa kaçar :) Bize sana hangi konuda ve ya konularda güvenmediğini düşündüren şeyi olayın gelişimi ile bereber açıklarsan yardımcı olmaya çalışacağım şahsım adına.

1|0
    0|0
  • sana güvenmediği apacık ortada...

1|0
    0|0
  • iki ay kısa bir süre biraz daha zaman geçsin daha sağlıklı düşünürsün

1|0
    0|0
  • bellıkı pek tecruben yok ıkı aylık arkadaslıkta zaten guven olmaz hatta bazen bır yılda bıle olmaz ınsanlar ewlenınce bıle ılk bı kac yıl hep kıskanır esını ıse sokmaz oraya yollamaz buraya yollamaz ama bellı bı yıllar gecınce hersey degısır bırbırlerıne saka bıle yaparlar kotu sakalar o yuzden takma kafana ılışkının ılerleyen zamanlarında gecer bunlar

0|0
    0|0
  • o zman hata sende

0|0
    0|0
  • kimse kimseye koşulsuz güvenmez

0|0
    1|0
  • iki birlikteliğini bire indir.ozaman daha kolay olur

0|0
    0|0
    • İki birliktelik derken :/ ?

• ıkı kısıyı ıdare etmıyorum arkadasım hayatımda yalnızca o var bılıp bılmeden dısarıdan mudahale etme

• 2 birlikteliğim var yazmışsın ama yukarıda

Kızlar Ne Diyor 2

• Sana güvenmiyor.

1|0
    0|0
  • neden öyle düşünüyorsun ki?

0|0
    0|0
    • ilişkimize baslamadan önce bana gecmısını anlat demişti bende oldugu gıbı anlattım herseyı.. ve bugün herseyı bılen bır hocaya gidip geçmişimize-gelecegımıze baktırcam dedı bu yüzden güvenmedıgını düşünüyorum :/

• güvenmiyorsan açık açık söyle de

Yükleniyor...