Bugün güne nasıl hangi duygularla başladınız?

merhaba arkadaşlar bugün gününüze nasıl başladınız,normal bir gün pazartesi sendromu yok,tam hafta ortası ve hangi düşünce ve duygularla kalktınız uyandınız?

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• iyi başladım sayenizde:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bugün yeni doğmus aslında 1aylık yeğenimi getirdi kardeşim ama devamlı uyudu velet uyanmadı sevemedim bitürlü

1|0
    0|0
  • ıyılesme umuduyla salya sümük kalktım :))

1|0
    0|0
    • güzel günlerdi dimi:)

• kesinlikle :)

• her zaman olduğu gibi.. hayattan bıkmış bir şekilde.

1|0
    0|0
    • ama hayat o kadar kısaki tadını çıkarmalısın,bıkma yaşa

• işte problem orda yaşayamıyorsam ? napmalıyım

• bak ben bir süre önce çok büyük bir hastalık atylattım kısaca dicem,ölümle savaştım,yoğunbakımda 1 ay makinalarla yaşadım çok zor süreçlerden geçtim ve ondan öncesi senin gibi önemsiz bulurdum ahayatı ama öyle değilmiş inanki hayat yaşamaya değer ve inş benim gibi oladsn anlarsın bunu

• gömleğimi ütüleyene kadar herşey güzeldi

1|0
    0|0
  • gergin... ks hesabım kapatılmış yeni hesap açtım

2|0
    1|0
    • niyeki valla ben bilerek yaptım birisine kızdım diye ama pişman oldum bütün experlerim giti:)

• ya sinirlerim bozuldu bende bu modlar benim sorumu neden kaldırmış olabilirler tarzında muhabbetler çevirdim. pişmanmısın dersen değilim sanırım ama üzgün olduğum kesin

• yani neyse sen yinede yapma bu hesabında daha dikkatli olursun:)

• aç kaldık senin yüzünden

öğle başladık sabah:)

1|0
    0|0
  • bugün güne nasıl başladım sağdan kalktım başladım :P

1|0
    0|0
  • burada tanıstıgım benim icin mükemmel olan birini düsünerek kalktım

1|0
    0|0
  • gayet uykulu ve gergin

1|0
    0|0
  • şöyle böyle

1|0
    0|0
  • gece çok içmişim güne kötü başladım baş agrısı ve karmaşık düşünceler :(

1|0
    0|0
  • Yaw akşam olsa da Muhteşem Yüzyılı izlesem diye başladım. Şehzde Mehmet ölecekmi ölmeyecekmi :)))

1|0
    0|0
    • ya bizim star yok oldu çok zamndır izleyemiyorum netten izlemeyide sevmiyorum ölmese iyi olur yaa ama başa hürremin şehzadesi geçecek galiba ondan olursa belki:)

• ayneenn ibrahime kıl oluyorum yaa hele o taş surat mahidevran ve ibrahimin karısına:)

• O İbrahimi elime bi geçirsem bi dağıtırım, valla billa sanayideki en iyi usta gelse toplayamaz onu :))

• bugün kalbim neşeyle uyandı.. saki zebralar koşuşturup gişniyirlermiş gibim..

1|0
    0|0
  • walla bomba gibiyim dicem ... içim kıpır kıpır dışım şıkır şıkır ... pazartesileride sedrom olmama zaten ben neden millet karalar bağlar anlamam .. her gün ayrı güzel lay lay loy .. anla işte pışttt polyana kalk bi kahve yap kız ...

2|0
    0|0
  • gıtmesem ne olur acaba dusuncesı ıle kalktım, bıde sevgılım yanımda olaydı ıyı olurdu dıye dusunuyordum.

0|0
    0|0
    • herkezin sevgilisi yanında iyi olmazmı en güzel günler yaşanmazmı:)

• eksiklik derken anlamasdım:)

• yazdıgn yorumlarda, sankı sevgılını kaybetmıssın gıbı bı hıs verın de bana

• hass. s.tir yine iş var :S

0|0
    0|0
    • :)))oda güzel mecburi hayat:)

• peki çok teşekkür ederim soran :)) beni anlamadın yaa ben ona yanıyorum :)

• hadi öyle olsun:)bende teşkkür ederim cevaplayan

• güne sıkıntıyla içim acıyarak başladım boğuldum

0|0
    0|0
    • sizi böyle bunaltan sebebler vardır mutlaka sanki aşk acısı gibi sezdim

• :)

Kızlar Ne Diyor 8

• huzurlu ve şükürle uyandım

1|1
    0|0
  • ağrılı :(

peki ya sen güne hangi duygular ve düşüncelerle başladın?

1|0
    0|0
    • bunu ilk sen sordun teşekkür eddrim:)ben herzamanki gibi çok güzel başladım sağlığım var kalbim dolu hava güzel sevenlerim yakınımda daha ne siterimki çok güxel:)

• huylu huysuz .

1|0
    0|0
  • güne dershaneye gitme telaşıyla başladım

0|0
    0|0
  • sersemlıkle kalktım..

0|0
    0|0
  • huzurlu ve şükürle uyandım sadasdas

0|0
    0|0
  • kötü bi gün

0|0
    0|0
  • Sabaha uyanamadım çünkü gece hiç uyumadım ... Hayatımın en iğrenç günlerinden biri bugün, kuzenimin kanser olduğunu ve tüm vücuduna yayıldığını öğrendik :(( çocuk daha yeni baba oldu öfffffff :((

0|0
    0|0
    • çok kötü inş geçmiş olur atlatır herşey allahtan derdi veren allah dermanı verir umudunuzu yitirmeyin:(

• bu sabah böbreğini aldılar, midesine ve ciğerlerine sıçramış, mideyi de alacaklar, allaha dua etmekten başka yapacağımız bişey yok, saolasın,

Yükleniyor...