Vücut geliştirmeden anlayan bakabilirmi?

Zayıf olduğum için spora başladım.
Kendime serious mass gainer aldım yani karbonhidrat tozu.
Sabahları 60 g ton balığını tam buğdaylı ekmeğin arasına koyup salata domates ne bulursam koyuyorum öğlen makarna ya da pilav akşamda tavuk yiyorum günde 1 ölçekde karbonhidrat tozu çok fazla besin aldığım için göbeğimde yağlanma olmasından korkuyorum. Bunu nasıl engellerim.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Ton balığı çok yağlı ama sağlığına zararlı olabilir. Yağlanma yaparsa çok yazık edersin kendine..

Antioksidan tarzı yiyecekler yemeni tavsiye ederim.

3|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nerende yağ olacağını engelleyemezsin. Bölgesel yağ yakma yok. Aldın mı genetiğin nereden aldırıyorsa oradan alırsın. Zaten erkekler genel olarak göbek, göğüsten falan alır.

0|1
    1|0
    • Spor yapıyorum fakat 2 günde 1 gidiyorum yetersiz kalmasından korkuyorum sadece

• Ha tamam o zaman. Ben ölçeği bilmediğim için genel olarak söyledim seninki büyükmüş. Dediğim gibi iyi gidiyorsun başarılar.

• Değerli bilgileriniz için teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet yardımcı olabilirim istersen

0|0
    0|0
    • Tabii çok iyi olur :)

• Beş ölçek 250 gram 600 ml süt ile karıştırarak içiyorum ve istediğim kiloya ulaşana kadar devam edeceğim spor yapacaksan eğer sürekli kilo al ve yaglanmadan korkma karbonhidarata dayan 4000 kcal günlük al

• Günlük 800 ml tam yağlı süt içiyorum :3 Değerli bilgileriniz için teşekkürler

Yükleniyor...