15 km kaç saate yürürüm?

arkadaşlar kuzenimle idda girdim 15 km 6 saaten fazla yürün dedi ben en fazla 3 saate yürürm dedim adanalı olan varsa söyliyim nerden nereye kadar oldugunu? bide yürürken yanıma çanta alım mı içine su falan koyarm yoksa elim dolu olmasın mı?

Güncellemeler:
18 yaşındayım bu aradaaa

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• sakın çanta alma su da alma yolda çeşmeden falan içersin veya bakkala girip içip atarsın şişeyi çöpe, 15 km çok abartılacak bir mesafe değil, spor ayakkabı giy sakın normal ayakkabı ile yürüme, cebine gofret çikolata falan alabilirsin
    yokuş çıkmayacaksan 3 saat civarı olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çantaya sadece su koy fazla ağır olmasın yorulursan oturma yavaş yavaş git sakince. Dinlenince yürünmüyo

0|0
    0|1
  • Su al tabii ki susuz kalırsın. 1 şişe bir şey olmaz. Koşsaydın o zaman çantan engel olurdu

0|0
    0|0
  • 1 gune yurursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben 2.5 km yi 20-25 dk da rahatlıkla yürüyorum hesap et

0|0
    0|0
  • 4 saatte yürürsün.

0|0
    0|0
  • Adanalıyım
    Pek bilmiyorum adanayı ama söyle :D

0|0
    0|0
  • Saatte hizin 5 km desek 3 saatte

0|0
    0|0
  • 4 saatte yürürsün kondisyonun sağlamsa.

0|0
    0|0
  • 3 saat ortalama ile yürürsün.

0|0
    0|0
  • 6 saate yurursun

0|0
    0|0
  • 3 saat normal gecmez bile 2 bucukta olabilir

0|0
    0|0
    • ya bişe söyliyim mi sabahtan çıkıp akşama anca varın diyenler varya sen düşün artk :D

• lisede 45 dakikada yürüyodum ev okula 2 km. idi seri yürürdüm ilyas salman postacı misali dalga gecerdi millet yolda :D

• anladım :D

• Soyle bakim nerden nere

0|0
    0|0
    • allah be :D kardeş bak ruh sağlıgı varya orda gündogdu bilfen özel okullar var bilfenden çıkcam adana devlet hastanesine kadar karşıyakanın oralara kadar bak kardeş şöyle düşün metro gibi ruhsağlıgından cumhuriyete kadar

• Bizim bu tarafa dogru gelicen yani :)) buyuk ihtimal 4.5 saat aurer kardes

• karşıyakaya yamaçlıya dogru gelecem işte

• Ortalama 5 km/s hızla yürür insan buda yaklaşık 3 saatini alır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...