Dün Rıdvan dilmen bugün de Hikmet Karaman ve Rizespor klubü neden Ak saraya çağrıldı?

Dün Rıdvan dilmen bugün de Hikmet Karaman ve Rizespor klubü neden Ak saraya çağrıldı? Kirli oyunlar mi Dönüyor bilen var mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yonetime gelır gelmez :) albayrak neden saraya gitti hemde gezi suresınce twitler atan berkin elvan icin twitler atan topcularla birlikte o topcular hazır olda durdular o ziyaret sonrası mhk başkanı değişti rizeli ve gs li namoğlu geldi yardımcısı fanatik gs li metin tokat oldu bu olaydan sonra hiç bir gs li topcu kırmızı kart gormedı gs aleyhıne penaltı calınmadı sahasında küfürler eksik olmayan gs nin sahası kapatılmadı ondan sonra federasyonda fair play odulu kondu sezon ortasında ve bu odulu tek alabılcek konumda olan takım Gs :) Kupada bile finale sivas karşısında sivasın ceza sahası ıcınde olan pozisyonu penaltıu vcerilmeyip baktılar sivas 2-0 yaptı 3 ü bulacak gs ye uydurma bir penaltı :) Sivası eledi diye 2 milyon tl tur primi aldı gs üstüne kupayı bursadan alırsa 3 milyon tl kupa primi alacak gs ye fair play odul parası kupa parası herşeyden para cıkartyıyorlar tereyagından kıl çeker gibi ki finansal fair playda darbe yemesin diye spekülasyon şampiyonluk haberleri ile borsada hisselerde artışlar sonucu kazanılan paralar :) g. b macı sonrası rize macımız rahat olacak rize bizi zorlamayacak en yakın rakıbıyle 5 puan farkla gelecek dedi ve bu sürede rize oynamadıgı 2 macı varken nitekım o maçlarıda kazandı rize :)

0|0
    0|0
    • O kadar uzun yazıda mantıklı Birsey yazmanı beklerdim ama ne yazıkki albyragin öncelikle tt arena metro Ulaşımı için gittiğini bilmiyorsun ya da işine gelmiyor bu olay Berk'in Elvan'a nerden geldi onu da anlamakta güçlük çekiyorum

• benım gs nin lehıne olan hatalarla ılgılı video paylasımıma üstüne kendimin bu konudakı yorumlarıa bunlara fikrini belirtsene

• Melo atılmalıydı evet lakin o maçta umut buluta yapılan da kırmızı penaltıydı tellese çift ayakla daldığı pozisyon net kırmızı bir Mac içinde birşeyleri yorumluyorsan bize verilmeyenlere de bak bana dürüstçe bu sene fenerin kaç penaltı kullandığını söyle veya kaç macını uzatmalarda kazandığını söyle takımını korumak piskolojisiyle herseyi inkar ediyorsun ben diyorum melo kırmızı görmeliydi ama sen hala bana Gökhan'ın pozisyon penaltı Alperin pozisyon penaltı diyorsun hiçbir yorumcu penaltı demedi sen diyorsun tarafsız bakmayacaksan bosuna cene tüketmenin espirisi yok

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• sene başında albayrak ve gs futbolcuları neden gitti o saraya
    bu da araştırılmalı

0|0
    0|0
    • Onun ile bu bir mi olay metro inşaatından ötürü gidildi bu Galatasaray Rize macı öncesi şampiyonluk macı Öncesinde ikisini bir tutman ne kadar bilgisizce

• Hikmet Karaman hangi takımı çalıştırıyor ve son hafta kiminle oynuyor ona bakmak lazım. artık gizlemiyorlar açık açık yapıyorlar diyoruz

0|0
    1|1
    • Bencede Cumhurbaşkanın hangi takımlı olduğuna ridvanin neden gittiğine da bakmak Lazım artık yasallaştı bu durum

• Rizespor istediği zaman Galatasaray'ı yenebilecek kapasitede bir takım mı?

0|0
    0|0
  • daha neler var neler

0|0
    0|0
  • Tayyip rizeli belki ondan cagirmisdir

0|0
    0|0
  • Bu kadar cahil olamazsınız tayyip erdoğan rizeli değilmi?

0|0
    0|0
    • Cok câhiliz sorma gitsin.

• Ee daha ne soruyorsun gidin yenin fener şampiyon olsun diyecek hali yok ya adamlar ligden düşmüş takımları bile zor yeni yorlar

• Rizesporu el birliğiyle şampiyon yapacağız :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...