Siz de ürünü almadan önce çaktırmadan etiket arayanlardan mısınız?

bi mağaza yada market yada avm gibi yerlerde beğenip hemen alırmısınız yoksa etiket önemli mi.? herşeyin bi etiketi var bu devirde.. insanların bile

0|0
12|28

En İyi Erkek Görüşü

• elbette etiketine bakarım körü körüne savaşmak sadece kaybetmeye neden olur bi kaç parça ürün aldın kasaya geldin yetersiz limit ceee :))) olmaması için ürün kalitesi + fiyat çok önemli

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• sosyal mesajımı da veririm diyorsun

her insanın etiketi var falan

eaaaa

bu arada çaktırmadan ne diye bakayım ki etiketine .aleni bir şekilde bakarım gocunmam

sen bu duruma değindiğine göre çevrende ki insanların yanlışta olsa fikirlerine önem veriyorsun anlaşılan.

doğru olan hiç bir şeyi yaparken kimsedne çekinmemelisin .

2|0
    0|0
    • ya biraz cimri bi insan oldugum için.. etiket önemli arkadaşlarım varyemez der :dd böle olunca onların içinde etikete bakmaya zorlanıyorum .. abi bi bırakmıyolar ki kabine bi,le beraber giriyozz hatta dalgamı geçiyolar etiket yok die :D

• aynı ürünü veya eşdeğer ürünü neden fazla paraya alasın ki

piyasa araştırması gayet mantıklı bir davranış

sen onlara bakma

• Ahah evet. Çaktırmama tespiti nefis olmuş. Vitrinde fiyat koymayan mağazalara da pek girmem. Müşteri rahat hissetmeli.

1|0
    0|0
  • Ortası en makulu çok istersem birikim yapar alırım yoksa zevkime ve keseme uygun olanı tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Etiket önemli tabi , ayrıca çaktırmayacak bişi yok . Herkes bütçesine göre alış veriş yapar . Utanacak çekinecek ne var bunda .

2|0
    0|0
  • direk bakarım ben sonuçta o etiketi koyan adam boş koymamış oraya bakıcan tabi herkesin belli bir bütçesi vardır utanılacak bişi yok..

1|0
    0|0
  • Ben özellikle çaktırıyorum. Neden ayıp olsun ki neden utanılası bir durum olsun ki etiketine bakmak

1|0
    0|0
  • bakmıyorum dıyen bızden degıldır :D

2|0
    0|0
  • Gerçeğin Harflere Yansıtılmış Hali Bu :)

1|0
    0|0
  • çaktırmadan çalmıcaz ya tabiki alanen bakıcaz...öpücükle almıyoruz...

1|0
    0|0
  • etikete bakmak mantıklı dün güneşlide star cty avm de bi mont alcaktım etikete bakmadım fiyatı 760 euro çıktı :((

1|0
    0|0
  • Valla ben ben direk etiketine bakarım. Gıda ürünlerinde de hemen son kullanma tarihine bakarım. Sağlık bu şakaya gelmez. Bir kere zehirlenmiştim. Bana ders oldu.

1|0
    0|0
  • çaktırmadan değil direkt bakarım etiketi yoksa sorarım hiç çekinmem.

fiyat performans ve fonksiyonellik ararım aldıklarımda. giyim de dahil buna

1|0
    0|0
  • etiket olmamak için etikete bakarım

2|0
    0|0
  • bakarım tabıkı... etiket olmayan urunlerde h siz bır deneyın derler ya uyuz olurum fiyat soylemezler

1|0
    0|0
  • bakın güzell bayyann, hayatta iki türlü alışveriş yapanlar vardır... birileri etikete bakar alır,birileri sadece alırr...

1|0
    0|0
  • bakarım tabi keseme uygunmu değilmi diye vehbi koçun torunu değiliz ya

2|0
    0|0
  • Etikete neden çaktırmadan bakıyorsun ki ? Fiyat bakmak utanç verici bir şey mi?

1|0
    0|0
  • beyenmek daha önemli beyendiysen almalısın

1|0
    0|0
  • Markasına değilde fiyat için etikete bakarım.Hoşuma giderse fiyatta uygunsa alırım.

1|0
    0|0
  • yooo direkk çaktırıyorum ben

1|0
    0|0
  • etikete bakmadan almam. genelde baktıktan sonrada almıyorum.

1|0
    0|0
  • etiket derken marka mı yoksa fiyat etiketi mi?

1|0
    0|0
    • fiyatına bakmadan asla almam. ne için ne ödeyeceğimi bilmem gerekir. benim gözümde o fiyatı ediyor mu değerlendiririm. ondan sonra alırım ya da almam.

• b*k gibi zengın dgılsem etikete bakarım tabı

1|0
    0|0
  • Evet elbette öyle olcak :)

0|0
    0|0
  • etiket ve kameralar önemli. etiketi değiştirmenize engel bir kamera varmı diye bakmak gerek ;)

0|0
    2|0
    • hırsızsın yani.. bi de utanmadan anlatıyosun ...!

• sence iki liraya üretilen kalemin 18 liraya satılması daha büyük hırsızlık değilmidir?

• fiyata önem veririm.eder fiyatı değilse yazan almam tabi

1|0
    0|0
  • Ne alaka çaktırmadan.. ben 50 kişinin arasında kasaya 10 metrelik uzaklıktan bağırarak aga bunun etiketi nerde diye bağırdığımı biliyom...

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• tabi ki bakarım.

o ürünü beğenmiş olabilirim ama etiketindeki fiyat ile benm beğenim örtüşüyor mu diye bakarım. çok beğensem de aklımdaki fiyattan fazla etmeyeceğini düşünüyorsam niye alayım? bazen de kararsız kaldığım bir ürünün düşündüğümden çok daha uygun fiyatta olması kararsızlıktan kurtarır beni

1|0
    0|0
  • Akıllandım artık bakıyorum.

1|0
    0|0
  • Fiyatı önemli tabi.

1|0
    0|0
  • Fiyatini kasada ogreniyorum cok param

Oldugundan degil unutuyorum sanki babamin yeri gibi bi rahat tavirlar allahim ya..

1|0
    0|0
  • etikete bakarım

1|0
    0|0
  • çaktırmasam ne olacak :)

bakarım, etiketsizse de bir fiyat bilgisi rica ederim.

ederini bilmeyeceksen ne anlamı kalır ticaretin.. dimi ama

1|0
    0|0
  • gırdıgım magzaya gore degışır cok luks bır magzadaysam bakarım

1|0
    0|0
  • züğürt olduğum araysa bakmam bi

1|0
    0|0
  • ayakkabida hayir. kiyafet olunca bakiyorum.

1|0
    0|0
  • Tabiki de bakıyorum. Çaktırıp çaktırmamak değil. Alıp hesabımı yapıp gidiyorum kasaya.

1|0
    0|0
  • bakarım tabiki.

1|0
    0|0
  • bakarım tabi aa bu bu kadar etmez diyip fırlatırcasına geri koyduğumda olur hiiç çekinmem devir adam kazıklama devri

1|0
    0|0
Yükleniyor...