Dün oynanan tarihi maçın yayınını beğendiniz mi?

Dün oynadığımız Manchaster United maçında taraftarlarımızın yaptığı ve bütün dünyanın konuştuğu o tribün şovlarını izleyemedik böyle bir görüntüler varken bizimkiler hala reklam ve dizi derdinde İngiliz kanallar bile bu görüntüleri canlı verdi ayrıca maçın spikeri Ercan Taner çok kötü anlattı maçı M.glabah Fb maçında Meirelesin golünden sonra Meireles gooooolll koçum benim diyen adam Burakın golünde rusuz bir şekilde anlatıyor

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• trıbun sovu demeyelım oguz altay okadar ov du kı daha guzel bısı beklıyodum dogru duzgun beste soylenmedı ercan taner besıktaslıdır fenerelı muamelesı yapma adama golu hem melo attı sandı adam sasırdı star tv fenerbahce lımansol macında mesalerıde gostermedı gs nın koegrofısınıde ayıp ettıler ınsallah tepkı olur bıdaha trıbunlerı gore bılırız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• olayları bu şekilde yorumlamak bence gereksiz. Anlatım tabi ki önemli ama bu yayın organlarını ilgilendiren bir durum. Taraf gözü ile bakmamalı aslında sonuç olarak milli bir mücadele gösteriyor takımlar... Bu tür ince detaylarda tabi göze çarpıyor. Ben gene de ortada bir kötümserliğin olduğunu düşünmüyorum...

0|0
    0|0
  • Sönüktü maç sunumu bence de.

0|0
    0|0
  • star tv bunu hep yapıyor.geçen seneki Beşiktaş-D.Kiev maçından önce de kaçırmıştı

0|0
    0|0
  • yayın kalitesi ile ilgili ve kareografinin gösterilmeyişine sitem edilebilir de fener maçında çok bağırdı cimbom maçında bağırmadı :(((( deyince komik duruma düşüyorsunuz.

link

link al izle bir kez daha.

0|0
    0|0
  • Ercan Taner yaşlandı artık.

0|0
    0|0
  • Ne tarihi yaa manu paf oyuncularla gelmişti.

0|0
    0|2
    • Şampiyonlar ligi maçı sonuçta ayrıca Young Rafael Welbech Hernandez Carrich Jones gibi oyuncular türkiyede her takımda banko oynar

• link oku Galatasaray avrupada yılın takımı olmasına karşı diyor senin tarihten pek haberin olmadığın için bilemessin ve dünyada sadece Galatasarayda var bu kupa sizin gibi ezikleriin daha tarihinde Real Madrşdle maçı yok

• Ulan sende türkçede yok yılon takımı ne demek cahil ergen

• Manchester'in yedeklerinizi yendiniz diyen fenerliler; Rooney size 3 attığında 18 yaşındaydı bunu da biliyor muydunuz?

0|0
    0|0
  • kareografiyi göstermeyen maç başlamasına 1 dakika kala ancak stada bağlanan star tv yi kınıyorum...

0|0
    0|0
  • Olsun Cok da Kotu Değildi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...