Hiçbir kızın benden hoşlandığını sanmıyorum, neden böyle?

ben kendımı yakışıklı buluyorum agır baslı birisıyım ve arkadaş cevremde ole diyo ama hiç bi kız benden hoşlandgını sanmıyorum (sunuda soyluyeyım ben utangaç birisiyim kızlarla cok muhabbetım yok nerdeyse hiç yok) yar4dımcı olsanız neden bole kızların cevabı cok onemlı benım için.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Karış kızların içine. Korkma. Kendine güvenen ve esprili bir tavır sergile. Faydasını göreceksin :)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederım. ve bıde ben kızların ortamdan uzaklasıyorum bunu bende bilmi,yorum mesela dogum gunu partısı oldugu zaman oraya gıtmek istemıyorum benım gıdecegım bı ortamda kız olursa orayada gıtmekten vazgecıyorum ya da kısa bır sure kalıyorum..

• Bence ozguven problemin var.

Kızlar Ne Diyor 3

• Gereksiz geyik yapmadan azıcık girişken olsan,en azından kızları güldürsen o bile yeter hemen dikkat çekersin.

0|1
    0|0
    • işte bide ortamdan kaçmasam..

• herkes seni taşıyamaz da ondan...

değerini bil işte kendinin:)

0|1
    0|0
  • Kızların genel kriterleri arasında bence pek çok şey değişir, para,eğitim,saygınlık,fizik,akıl ama tek şey benim nazarımda değişmez kendine güven, bence bir erkek için olmazsa olmaz kendine güven bu konu üzerinde çalış derim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Dil

Unutma Tek Bir Söz İnsanı Vezirde Eder Rezilde Eder .

İçine Kapandıkça Orda Tek Başına Takılırsın Yakışıklılığın Da Aynaya Baktıkça Gülmene Yarar Sadece

0|0
    0|0
  • Ben de senin gibiydim :) Kendini izole etmemeye çalış, esprili ve kültürlüysen beğenilirsin. Sohbetin iyi olmalı. Kızlara karşı mesafeli olursan onlar sana hiç gelmez. Kendini bir şekilde ifade etmen lazım ki öyle ilgi çekersin, başka yolu yok. Sulu ve geyik biri de değilmişsin

0|0
    0|0
  • kardeşim çok fazla yakışıklı değilsen kızlar pek belli etmiyo içindekiler.. yani ilk olarak erkeklerden bi zarf bekliyolar... buda bende bi süre komplex yaratmıştı ama şimdi rahatım

0|0
    0|0
Yükleniyor...