İnsanlardan uzak kalmak hiçbir insanın yüzünü görmek istemiyorum. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Kendimi yalnızlığa atmak istiyorum hiç bir insan yüzü görmek istemiyorum. Bu dünyadan itibarımı kesmek ve bir tek Allah için öbür dünya için yaşamak ve ibadet iman etmek istiyorum. Neden mi zaten kendimi yalnız hissediyorum. Almanya da yaşıyorum kimse kimsenin umurunda değil ana baba evladını tanımıyor evladı günah mı işledi Allah yolunda mı nasıl ne yapıyor umurlarında değil. Satan satana kimse Allah’ın emirlerine ve peygamberimiz(sav) sünnetleri umurunda değil kimse gayret göstermiyor Mümin olmaya. Ellinden geldiği kadar tebliğ edersin yüzüne bakar dinliyormuş gibi ama umurunda hiç değil biliyorum Ahir zaman Allah’u Teala böyle olacağını buyurdu. Allah’ıma şükürler olsun çekeyim, ezileyim, aç kalayım, işkence göreyim bu dünya zindanım olsun yeter ki dinim imanım yerinde olsun yeter ki Allah’u Teala’ya laik kul peygamberimize (sav) laik ümmet ve İslam’a laik Mümin olabileyim.

1. Kendimi yalnızlığa atabilir miyim?

2. Bu durumda ne yapmam lazım?

3. Bu durumda neler yapabilirim? Şimdiden herkese Allah razı olsun.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• hala varmış demek ki kalbi bel altında atmayan Allah için atan kalbi bulunan bir erkek takdir ettim seni ama bir söz var : İNSANLARLA MÜNASEBETİN ATEŞLE MÜNASEBETİN GİBİ OLSUN ÇOK SOKULMA YANARSIN,ÇOKTA UZAKLAŞMA DONARSIN. buna riayet etmeni tavsiye ederim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnzivaya çekil Buda gibi

0|0
    0|2
  • size söyleyebileceğim en iyi öneri okuyun,okuyun,okuyun

Allah yardımcınız olsun...

0|0
    0|0
  • bende senin dediğin gibi birisiyim son 2 yıldır hiç insan içine çıkmadım akrabalarla dahi görüşmedim görseler tanımazlar beni ama benim depresyondan oldu bu :( şuandada öyle çok yalnızım ama alışığım aslında mutluyum sadece kendime vakit ayırıyorum kendimi daha iyi tanıdım. hayatımı okumaya eğitime adadım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hata yaparsın..

Kafanı duvarlara vurup vurup, aynı duvarlarla konuşmak zorunda kalırsın bir de.

Ayrıca, akıl hastaneleri aynen senin gibi salih kul olayım, peygamber gibi yaşayayım diye düşünüp kafayı sıyıranlara dolu, emin ol.. Alt tarafı, bir insansın, neden önemli görüyorsun kendini bu kadar?

.. ve ''yaşamak günah işlemektir'' der Aziz Palamas.

İnsanın yaşamayı bilmemesi işte.. Yoksa hangi serçe kuşu damdan atlar, hangi balık isteyerek karaya vururdu biraderim be..

Rahat ol, kasma. İçinde bulunduğun yüzyıl itibarı ile 1500'lü yılların müslümanlığını yaşayamazsın, elinde olmayaraktan..

Bir şekilde, ekonomik gücünü eline al bu arada..

Hayat akar, akar yol alır.. Sen de istediğine sktir çeker, istediğini hayatına dahil edersin. Hadi dini imanı geçtim, genel geçer ahlak kurallarını bile uygulasan, din ile aynı kapıya çıkarsın.

Bu kadar basittir bu konu..

0|1
    0|0
Yükleniyor...