Ruh yaşınız beden yaşınıza ayak uydurabiliyor mu?

Ruh yaşınız beden yaşınıza ayak uydurabiliyor mu ?

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Hayırrr sakalları kesersem 17 oluyorum ve beni bara almadılar :) yaşım tutmuyomuş ve ilk defa gitmistim :D

1|0
    0|0
  • kesinlikle hayır.ruhum kocadığı için aşırı derecede sakin bi yaşam tarzım var.30 yıllık evli aile babaları gibi evden işe işten eve bi durum söz konusu:) ama beden yaşım bunu kabullenemiyor.maum genç ve enerji dolu bi bünyeyi engellemeye başladığınızda içerde sürekli bişeyler birikmeye başlıyo e bu da metabolizmayı çok olumsuz yönde etkiliyo

1|0
    0|0
  • uyduramıyor galiba çünkü 22 genç delice olunan bir dönemdeyim ama ruh yaşım daha olgun gibi yani çevremdeki yaş gurubumla benim kafam yapım davranıslarım uyuşmuyor yinede beni sıkıcı bulmazlar saolsunlar :) şikayet almadığım sürece sorun yok

1|0
    0|0
  • ruh 24 te kaldı beden devam ediyor.ben şöyle diyorum.

işlemci iyi durumda ama anakart ile kasa kaldırmıyo

1|0
    0|0
  • benım yasım 32 ama acıkcası benımde ruhum senınle falan yasıt bır ıkı yas kucuk ruhum benden

1|0
    0|0
  • eğlenceli biri olmak istiyorum ama ruhum benden çok büyük olgun davranan durgun biri

1|0
    0|0
  • bazen yakalıo, ama bazen beden cok hızlı kosuyo ruh gerılerde kalıyor

1|0
    0|0
  • yasım 22 metabolizma yasım 37 :D ruh yasım kesinlikle ölmüştür :D ayak uyduruyormu valla hiç farkedemedim bu ara hiç diikkat etmedim ama bundan sonra dikkat edicem :))

1|0
    0|0
  • ben beden yasini bi boy buyuk tutuyorum boylece icinde rahat hareket edebiliyor ruh

1|0
    0|0
  • +30 ile -25 arasında değiştiği için bünye zorlanıyor.

1|0
    0|0
  • Beden yaşım 18

Ruh yaşım 12 <3

1|0
    0|0
  • genelde iki durum var burada. bazı konularda geriden geliyorken bazı konularda ileriden gidiyor. ya çocuk ya yaşlı. ortası olmuyor bende.

1|0
    0|0
  • değişiyor. bazen ruh yaşım daha genç olurken bazen de o kadar ihtiyar oluyor ki ben bile şaşıyorum :(

1|0
    0|0
  • kiminki uyduruyormus ki :D

1|0
    0|0
  • vücudumun maddesel yaşı 14 milyar ruhumun yaşını tahmin edemiyorum kalu belayı düşünecek olursam daha yaşlı olması gerekiyor...

1|0
    0|0
  • hayır.

bedenen 35 yaşında olabilirim ama ruhen 65 e merdiven dayadım

1|0
    0|0
  • Bulunduğum ortam nedeniyle biraz olgunum diye bilirim...

1|0
    0|0
  • Bedenen 27 ruhen 50 yaşındayım hatta bu durumu çoğu insan söyler :)

1|0
    0|0
  • zaman zaman

1|0
    0|0
  • ewet uydururyor sağolsun

1|0
    0|0
  • ruhum 70'lerdedir.

1|0
    0|0
  • yok uydurmuyor yaş 20 ama kendımı hala olgun hıssetmıyorum ...aklım fikrim oyunda

1|0
    0|0
  • Ruhospuyum ben

1|0
    1|1
  • kendim 25 ruhum 65 yaşında ayak uyduramıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yaşım 26 ama ben kendimi 22 yada 23 gibi hissediyorum,ama bazende oluyoki çok ağır başlı 30 larda hissediyorum

1|0
    0|0
  • otuz yasindayim 15 yasindaki bir genci kendime denk görebiliyorum bazen bazende eskiden cok keyifle yaptigim seyler dinledigim muzikler bana gürültügibi geliyor bende kendimi taniyamiyorum

1|0
    0|0
  • hayır uydurmuyor..kendımı cocuk gıbı hısedıyorum hala

1|0
    0|0
  • hayır uyduramıyor

1|0
    0|0
  • yaşıtlar iyi :)

1|0
    0|0
  • ruhum 5 yaşında bedenim 25...aslında uyumlu sayılırız 5 lerden dolayı

1|0
    0|0
  • bunuyorum :(

1|0
    0|0
  • ruhum daha genç bedenim yorgun :))

1|0
    0|0
  • Soruya 5.

Ruh yaşımın biraz daha çocuksu olduğunu söyleyebilirim.

1|0
    0|0
  • Ruhum daha 18 :))))

0|0
    0|0
  • 22 yaşındayım ama 25-26 yaşımda hissediyorum hatta daha da fazla olabilir hayattan bezmiş bie şekildeyim :((((((

1|0
    0|0
  • yaş 19 ama bazen kendimi 25 yaşlarında hissediyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...