Galatasaray şikemi yaptı işte ispatlı video?

videoyu izleyin izleyinde ne kadar büyük yanlış yapıyorsunuz gözünüzle görün. kaleci bilerek mi yemiş kaleci hatamı yapmış
HAAAA stancu bilerek atmadı geçen maç hasan kabze elini başına koydu son gs maçında bir gol bir gol pası veren hasandı son 5 maçta 4 golü gs ye atan stancu atamayınca şike işinize geliyor tabi

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm Galatasaray düşmanları bu maça at gözlüğüyle bakmaya yeminliler galiba. Adam izlemeden yorum atıyor şikede şike çamur atmaya programlanmışlar. Beşiktaş maçına güzel örnek vermişsin. Onun dışında Volkanda Cardozo'dan bu golü yedi. Ne yani Benfica koskoca UEFA Avrupa liginde şike mi yaptı :D :D
    https://www.youtube.com/watch?v=7YjvRGsUrrA
    O sebeple bu tarz hataları her kaleci yapar. Sadece gülüp geçiyorum bu şike diyen eziklere.

0|0
    0|0
    • ya eğer kaçırmayla şike oluyosa stancu boş kaleye videoda bjk ye kaçırmış!!!
      LA MALLAR stancu size kaçırırken biz şike demedik bu adiliktir.
      videoda elin gavuru gözünüze sokmuş pozisyonu kaleci ters ayakta kalmış ve adam ispat etmiş
      mal bjk taraftarı savcılığa suç duyurusu bile yaptı
      o zaman bjk ye kaçırdığınıda suç duyurusu yapsın kale boş stancu kale çizgisinde atmamak daha zor ve atmıyor

• Valla yabancılar bile Galatasaray'A daha çok sahip çıkıyor. Bu şikayet etmeler felan nasıl bir şeref yoksunluğu, kuyruk acısı çözemedim.

Kızlar Ne Diyor 2

• evet stancu şike yaptı aynı zamanda avrupa basının gündeminden düşmeyen anketler düzenlenen yüzde 80 le şike yapıldı denilen ferhat kaplanda şike yaptı boşunuza kendinizi aklamaya çalışmayın çırpınışlarınızı izlemek çok komik

0|1
    0|0
  • Kim şike yapmadı ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şikesaray...

0|1
    0|0
    • videoyu izlemeden bunu yazman TAMAMEN CEHALET İSPATI
      izle bakim
      sana ev ödevi 2 videoyuda izle bakim

• Evet bu açık. bir sikedir arkadaş ben besiktasliyim olurda bu kadar olmaz be milletin gözü onunde

0|0
    0|0
    • videoyu izlemeden bunu yazman TAMAMEN CEHALET İSPATI
      izle bakim
      sana ev ödevi 2 videoyuda izle bakim

• Ya bir git isine gözüne inan sen biraz emi

• gözüme inanacaksam ve sende adamsan
      stancu gs maçında değil bjk mağında şike yaptı videoyu izledim sende bir zahmet 2 videoyu izle yaz bakalım

• avrupa basını bile %80 şike derken aklanmayın

0|0
    0|0
Yükleniyor...