Geçmişi sorgulamanın verdiği şüphe

Meraba arkadaşlar sorunum şu : sevgilimle birbirimizi gerçekten seviyoruz bensiz olamayacağını dürüst olduğumu bırakırsam hayata küseceğini filan söylüyor aynı şeyler bende de onu kaybedersem üzüleceğimi çok iyi biliyorum çünkü gerçekten seviyorum

Bu aralar geçmişini sorgulamaya başladım sadece 3 kişiyle çıktığını oppuştuğunu ve çok ileri gitmeden yüzeysel olarak birşeyler yaşadığını söyledi bende test etmek amacıyla onunla kendi evinde buluştum ilk gün sadece öpüşme filan oldu daha sonraki gün ben sınırları zorladım kendimi isteyerek kayvettim çünkü öğrenmk istediklerim vardı afedersiniz ama bunu anlatmak zorundayım sevgilimi altıma aldım yani şöyle kıyafetler üzerimizdeydi sürtünme suretiyle gelgitler oldu çok ısrar etmeme rağmen izin vermedi kıyafetlerimi çıkarmama kendiside çıkarmadı hatta ondan önce üzerinde tayt vardı gidip pantolon giydi , ileri giderizdiye izin vermediğini söyledi böyle bişey yapsaydım önceden hayatım kararırdı filan dedi

Benim sorum suu ben sınırları zorlamışken bile iradesini kaybetmeyen biri daha önce böyle bişey yapmış olabilirmi yani biriyle cinsel ilişki yaşamış olabilirmi çünkü bu kızla ciddi düşünüyorum. Cevaplarsanız sevinirim birde bi dahaki sever yine aynı şeyleri yapsam bu sefer izin verir mi ki benim aaçım sadece denemek ama kendisini çok seviyorum ve nerdeysetum huylarımız uyuşuyor .

Güncellemeler:
Ne yaptiysa yapti bundan sonrasi beni ilgilendiriyor artik benim onu ne kadar sevdigim ve ne kadar oldugu gibi kabul edicegim onemli sanirsam cevaplariniz icin tesekkur ederim

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Şimdi senden önce en fazla seninle yaşadığı kadar bir şeyler yaşamışsa tamam ama kıyafetlerini çıkarıp yahut bakireliğini kaybedecek kadar ileri gitmişse hayır mı diyorsun? Açıkcası bana göre herhangi bir sevişme ile bekaretinin gideceği kadar ileri gitmişlik aynı şeydir o yüzden seni anlayamıyorum kesinliklikle kusura bakma ama şunu diyim önemli olan kafa olarak uyuşmak ve anlaşabilmektir. Senden daha önce birisiyle olup olmaması kafa olarak uyuştuktan sonra takılmaman gereken bir şey çünkü mesela otomobil almıyorsun birinci el olunca daha iyi olsun. Mutlu bir hayat yaşamak maksadın ve kafa olarak uyuşmuş olmak herşey demek.

Bunun dışında ne kadar ileri gitmişse söylemiş sonuçta. Daha az ileri gittiğini de söyleyebilirdi mesela sadece öpüştük yada sadece el ele tutuştum falan gibi. Bana göre bunlara takılman yanlış. Resmen şeytan alını çeliyor. Bu kadar abartmayın bu olayları. Kafaca uyuşup karşındaki kişiyi de beğeniyorsan onunla bir hayat sürecek kadar uzatmayın artık bir şeyleri deşip ille bir mokluk çıkartmak için. Sen geçmişine takılıp sürekli deşmeye çalışıp onu sınamaya falan kalkışırsan o iş emin ol bir şeyler yaşamışsa da yaşamamışsa da bir zaman sonra mok olur. Bir insanla ciddi düşünüp evlenceksen sadece anlaşabiliyor musun o önemli, onun yanında mutlu musun bu önemli gerisini boşverin yahu sonuçta Dünya' daki milyonlarca insandan birisisin ve o insanların içinde anlaşabildiği insanı bulmuş şanslılardan birisisin güzel yanından görmeyi çalış herşeyi. Pislik ararsan her işte illa ki bulursun bir pislik sevimsizlik.

2|0
    0|0
    • Evet galiba haklisin kafa uyusumu guzel yani ama herhangi bir sevismeyle bekaretini kaybedecek kadar ileri gitmesi ayni seydir demen biraz garip geldi yani bi de yani sonucta evliligi bile dusunuyorum bilmiyorum kafamda karisik buyuzden onemli biraz gecmisi kafam karisti ya yorumlari kkuyuncada:(

• Aynen öyle yani bahsetmeye çalıştığım tam olarak buydu.

Kızlar Ne Diyor 3

• yok yaf. ya izin verseydi sen de yaptıgının keyfine bakacak ve sonra çekip gidecektin degil mi. ulen snn ciddi düşüncene ben.. la havle. tamam sakinim. sus. kes. git. falan filan.

2|1
    0|0
    • Aynen öyle aynen bu erkekler çok akıllı yaaa.

Kızın geçmişiymiş ya senin geçmişin?

• aman uğraşma yahu

• Benim geçmişim temiz diyor ama kendisi karşısındakinin lafına inanmıyor test ediyor. Kusura bakma ama geçmişi temiz olan erkek böyle oyunlara girişmez ciddi düşündüğü kız için. Hatta namus da bacak arasında değildir. 50 tane erkeğe oramı buramı elletip oksatıp zevke getirip sonra sırf bacak aramı korudum diye nasıl namuslu olamazsam aynı şekilde bir insana inanıp güvenip saf niyetle onunla birlikte olup terkedilince hatamı anlamışsam da mesela kaşar olmam.

• Vayyyy be ciddiyete bakın siz..

Çocuklarının annesi olacak kızı altına lamalar falan hoş yani kafanız çok güzel!

0|1
    0|0
  • of !

ne saçma soru bi oku ya şurda 1 dakikam kaybettim !

1|2
    0|0
    • Aynen ya, Bende sandım ki önemli bir şey var çıka çıka ne çıktı arkadaş... İnsanları geçmişiyle yargılamayın bir ...(Pardon yorum diye girdim cevaba bağladım :( )

• benim için olması değil önemli olan senin içinden geçen senin hayatın sonuçta

• Ya evet benim hayatim elbette ama iste neyse bosver tesekkulrer cevap icin

Erkekler Ne Diyor 5

• ne yapman konusu brazda senin karakterine kalmış.. eğer anlattıkları tamamen doğruysa ve daha ilerisi olmamışsa, daha ilerisi olmadığı içn değil dürüstlüğü içn devam edebilirsn.. ama ilerde ortaya cıkacak yalanıyla da yüzleşebilirsin seçm senin arkadasm

0|0
    0|0
  • bence kiz samimi zaten dedigin gibi en zor anda bile iradesine hakim olabilen bir insana guven birakma..

0|0
    0|0
  • sende yedin bunu öylemi seni alkışlıyorum.com o kız prof benden demesi :D

0|0
    0|0
  • amacnın ne olduğunu karşı tarafa fazlasyla belli etmişsin ve bu numaranı yememiş.

0|0
    0|0
  • En azından dürüst ama bana böyle bir şey dese ayrılırdım.

0|0
    1|0
    • Sen ciddimisin

• gayet ciddiyim.3 sevgilisi olmuş sürtünme yoluyla ilişki yaşamış.Ne kadar zamandır çıktığınızı bilmiyorum ama ben ayrılırdım.Karakter meselesi.

Yükleniyor...