Bu pazar ünlü bir oyuncu ile buluşacağım benden hoşlanması için ne yapmam lazım?

Kız çok güzel, altın gibi saf, buluşmaya/gezmeye ikna ettim bir hayranı olarak, bu pazar buluşacağız. Ondan hoşlandığımı belli etmek istiyorum, onun da benden hoşlanmasını istiyorum.

Bayanlar ünlü bir aktris olsanız bir hayranınızla buluşsanız size ne tür iltifatlar edilmesinden, ne söylenmesinden ve nasıl davranılmasından hoşlanırsınız?

Hoşlanmasını sağlamam için ne yapmam, söylemem vs lazım?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• kım bu kım:)valla hoslanırsa eger gel buraya açıkla meraktan çatlarız:)

bır kere sureklı cok guzelsın cok ozelsın deme sadece gordugunde cok guzel olmussunuz de yeterlı cok ıltıfat cok yapmacık durur unutma

ustune atlama ogun centılmen ol sandalyesını cek yada ne bıleyım tokalasmak yerıne elını op basına koyma ama:)

ama bunu oyle bır yapmalısınkı sadece ona olmadıgını ona hıssettır yanı normaldede centılmen gıbı davran bunun dısında samımı ol dusuncelerını soyleyebıl hoslanırsa ne ala hoslanmazsa yapcak bısey yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Kendin ol ve böyle farklı ol. Zaten onun iltifat duymaya ihtiyacı yoktur ki, o zaten bunları senden de duysa gayet normal alışık gelecektir ona.. İltifat et, et ama ay bayılıyorum ölüyorum tarzında değil.. Güzelliği ile iltifatların bir ikiyi geçmesin. Geri iltifatların, samimiyeti zekası konuşma tarzıyla ilgili olabilir mesela. Böylece senin ona bkış açının daha farklı olduğunu düşüneceğini düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Bazıları burnu havada oluyor eğer öyle birisi değilse onu sözlerinle davranışlarınla çok kolay etkilersin.

0|0
    0|0
  • Çok havalı gibi görünme çok konuşma onun gözlerinin içine etkili etkili bak :) cıvıklasma ? kımmıs bu unlu ya merak ettım?:D

0|0
    0|0
  • onu eğlendir, ilgin olduğunu belli et ama çok fazla üstüne düşmeden, çok fazla iltifat etme mesela ve ona kendisini değerli hissettir.

0|0
    0|0
  • Ünlüymüş gibi değil insanmış gibi davranın yeter...

1|0
    0|0
  • üstüne atlama yeter aslında. bir de her sölediğine evet deme. karakterli davran yeter.

0|0
    0|0
  • ya güzel söz daha çok yağ yapma gibi düşünülür. ama onu konuşmanla sesinle giyiniş ayrıca el bakımıyla da etkileyebilirsin. unutma görünüm önemli.

iyi şanslar...

0|0
    0|0
  • Hoşlandığını söyleme, ilginle bunu belli et. İltifat edip durma, sadece güzel bugün güzel göründüğünü söyleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • heyecandan bayil

1|0
    0|0
  • ya bütün hayaranLarı iLtifat ediyordur zaten bence ne dersen de onun iLgisini çekemezsin

0|0
    0|0
  • üstüne atlamaya kalkma kızın. o da bir insan sonuçta.

0|0
    0|0
  • Kimmiş merak ettim :=

0|0
    0|0
  • kim o bakalım. merak da bırakma bizi..

0|0
    0|0
    • Benden hoşlanmasını sağlarsam söz merak edenlere özelden cevabı veririm :)

• ama bilelimki takdik verelim dimi ama..hadi bana yaz özelden..söylemem kimseye..

• ee sen kımsın gızlemıssın nasıl yazıcam ben sana :D

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim NAH hoşlanır senden !

3|2
    0|0
    • bu kadar açık sözlü bu kadar içten of yazamıyorum :)

• dert etme Türkiyede ne kadar senarist ve yönetmen varsa taniyorum o yüzden ol olmadi baskasi ayarlarim sen önce kendi tipine yan

• kızdın mı len.. ben tipinle alakalı solemedim. sanatcının cıtası yuksek olurr. o manada... kızdın mı ? eğr kızdıysan buz yollayam hemen

• Valla bence öyle birini buluşmaya ikna edebildiğine göre zaten etkilemişsin demektir. Hoşlanmasaydı gelmezdi.

0|0
    0|0
  • ondan daha çok paran varsa neden olmasın ?

0|1
    0|0
  • Yanında sıkılmaması lazım.

tek şansın var o da ona unutmayacağı bir gün geçirtmen, nasıl yaparsın onu ben bilemem.

0|0
    0|0
    • zaten gezmeyi özellikle müzeleri çok seviyor o yüzden bir kaç müzeye gezdireceğim lakin hoşladığımı açık, açık söylemek istemiyorumda belli etmek istiyorum

• ona yerinde iltifatlat et o zaman, gözüne anlamlı anlmalı bak uzunca..

• yalan konuşma dürüst ol...

0|0
    0|0
  • Oda bi insan bu gözle bak ona , ülkeyi kurtarmadı sonuçta her insana baktığın gibi bak ona.Doğal ol.

0|0
    0|0
  • sizli bizli resmiyet sözcüklerini kullanma

0|0
    0|0
  • ünlü değilmiş gibi davran o da insan

0|0
    0|0
    • mesele zaten ünlü olması değil benim flört etmeyi bilmemem!

Yükleniyor...