Arkadaşlar omuz nasıl genişletilir?

Omuzlarımın genişliğinden hiç memnun değilim
Çok darlar
Evde kendi imkanlarımla nasıl genişletebilirim?

Güncellemeler:
Fitness ile ilgilenen veya bilgisi olan arkadaşlar
Önerilerinizi bekliyorum

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şınav çekersen omuzların genişler, göğüs kasların belirginleşir ve arka kolun gelişir. Şınavın farklı şekilleri var, hepsinden yapmalısın. Örenğin:eller geniş olarak, elmas olarak, yumruk şeklinde vs. Barfiks çekersen de omuzların genişler. Dar tutuş, geniş tutuş vs.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sporla salona yazil sonra biraz gelistikten sonra evdende devam edersn

0|0
    0|0
    • Su an için zor görünüyor o

• Hareket ismi söyleyebilir misin?

• Hic bilmiorm yaniltmak istemem hatta you tubede ararsan

• Barfix çekebilirsin , evde barfix çekmek için özel alet var.

0|0
    0|1
  • Yuzme en iyisi sanirim

0|0
    0|0
  • tut enlemesine uzat yapıştır

0|0
    0|0
    • Ne diyon sen be
      Hey Allah'ım ya

Erkekler Ne Diyor 7

• Pike push up hareketi ya da handstand hareketi işine yarar handstand yapmak zordurdenge ister ama yapabilirsen çok işe yarar ayrıca kas geliştirme için gym e gitmene gerek yok bir barfiks çubuğundan ve iki sandalyeden oluşan ucuz ekipmanınla her şeyi yapabilirsin

0|1
    0|0
  • Body

0|0
    0|0
    • Şu an için imkânsız gym filân

• Buradan tarif etmek cok zor google a evde omuz genişletme yaz envai çeşit vedeo var sağolsun koymuş işin uzmanlari

• Teşekkürler

• Dambıl hareketleri falan var onlarla yapabilirsin bir şeyler ama evde çok olmaz diyor herkes bir de omuz işi genetik diyorlar.

0|0
    0|0
  • Dstum bn vucutla ugrastm 3 aydr braktm sana en yararli tavsye mi vereyim iki dambil al kollarini saga sola ac- sonra yukra kaldir ensende bilestr sonda gogsune cek birak ve sirt ustu olarakta ellerin acik halde dambil ile yukselt bu yntemi her gun 3 defa ve 20 saniye mola ile yap yani her gn bir iki saate duzenli bir yapi alcaksn tavuk pilav yumurta tuket cola yerne su tuket varsa ciger bu kdr evdn bir ayda duzeni tuttur 2. Ay dua et bana hadi grsrz

0|0
    0|0
  • Dambıl çalış. Yanlara doğru kollarını aç

0|0
    0|0
  • zorla güzellik olmaz

0|0
    0|0
  • Omuzu yana açış hareketleri genisler kardesım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...