Hayatında inandığın tek aşk ya bir gün başkasının olursa?

sevdiğim herşeyim,uğruna risk aldığım kadın şimdilerde başka birinin soyadında onun evinde,hatalıyımda ben bunu hak etmedm,ya sizde yaşasaydınız aynı şeyi ne yapardınız..tepkiniz ya da temenniz ne ne olurdu?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• Bazen olması gereken kadarını yaşıyoruz. Madem artık başka bir hayat yaşıyor, verdiğiniz değer karşılıksız kalmış geriye tek birşey kalmış, hayatınıza kaldığınız yerden ve yenileyerek devam etmek. Giden gitmiştir ve geri dönüşü aptallık olur.

0|0
    0|0
    • inankı donse elinde bes cocukla geldim dese bi an düşünmem..o kadar sevmişim napim. isteyen kızsın aptal desin .askta gurur olmuyomus yasadım öğrendim..

• Sevgi zordur ve asildir. Ama tutkuya dönüştürmüşsünüz bu yüzden dikkatli olun derim.

• teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 6

• çok üzüldüm cok kötü bi durum..boşver kalbine gömebilirrisnn sevdiğin mutlu olsun die sen mutsuz olabilirsen onu boşu boşuna etkileme biraz canın mutlu olsun o senn canınsa tabi ama sen bilirsin gönlün ne diyosa ben arkandayım ister yanlış olsun ister doğru fark yapmaz gönlünden ne geciyosa..

0|0
    0|0
  • aynı şeyi yaşadım ama ben hatalı değildim. o imzayı attıktan sonra ne yapabilirsin ki döndüm arkamı yoluma baktım. sonra evlendikten sonra aylarca aradı bi ara aklım karıştı kapıldım sonra durdum düşündüm karısı yapmaya değer bulmadı metresi mi yapacak dedim döndüm arkamı şimdi yoluma devam ediyorum. çünkü başka çaresi yok. ha belki unutmazssın unutamazssın ama alışıyor insan alışırsın zaman gerek.

0|0
    0|0
    • bu konuda cok haklısın.bende biliyorum bigun arıycak benı o gun dık duraramak korkutuyor benı herseye ragmen :(

• dön arkanı git. seven başka birisiyle olamazdı çünkü. Allaha havale et.Çünkü gün olur devran döner herkes ektiğini biçer.

• eyvallah...

• nasip diyeceksin kardeşim herşeyin hayırlısı eğer o senin için hayırlı olsaydı zaten olurdu bişeyler zaman herşeyin ilacı

0|0
    0|0
    • bende aynını yaptım zaman surdum yarama yolu acık evi mutlu huzurlu olsun...

• Hatan nedir?

Bazı hatalar affedilmez..

0|0
    0|0
    • hatam onun yalanlarına hastalıka bahanelerine kotuyum demelerine beraberken cebinden cıkan eskı nısanlı fotograflarına sevdiğim için katlandıgım...hatam yedı sene birini sevipte onunla nısanlı kalıp nişan atan birini belki bigun benıde oyle sever diye sevmekti..

• anlıyorum seni..

Hemde çok iyi..

Ama yapacak birşey inan ki yok kim çaresini bulmuş ki sen bulacaksın...

• zaten evlenince çözülür takma kafaya bebişler unuturur.d.d

0|0
    0|0
  • yaşamaya devam..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Delikanlı adama evliye , nişanlıya , sözlüye veya sevgilisi olana bakmak yakışmaz. Unutacaksın . Başka yolu yoktur. Dünyanın nufusu 7 milyar bunun yarıdan fazlası bayan. Sana bayanmı yok ?

0|1
    0|0
  • yapacak birşey yok kendi hayatımın peşine düşerdim

0|0
    0|0
  • kaderime razı olurum...

0|0
    0|0
  • Kafama Sıkar Giderim.

0|0
    0|0
    • o zahmet etmedi zaten yerinden... bende cıktım gittim parmak ucunda hayatından ... kafama sıkmak mı allah korusun :)

• O da seni seviyor muydu?

0|0
    0|0
    • seviyordu..annem babam karsı çıktı.oda çekti gitti ..ben donecek diye hayal ederken face de resimleri gordum gelinlikli...

• yasadımm yasıyormmm herseyden kactım istanbulda yasıyormm dısarı cıkmaya korkuyormm ya onu gorursem ya o gulus tekkrar olursa bana bakmasada olur gorur gider sarılamazsam onbes milyon insan ,içinde yalnızlık zor aga ... :) ama olsun zaman surdum yaralarıma geçicekkk inş..hepimizin yaraları

• 7 senelik sevdigim 2 ay once baskasi icin terk etti beni. 7 sene diyorum. 7 gun degil, 7 ay degil, 7 sene. hayatimin merkezine koydugum kiz, 10 gun sonra gidip babasindan isteyecegim kiz, senin icin canimi veririm diyen kiz; oyle bir satti ki beni. hala saka oldugunu dusunuyorum...

0|0
    0|0
    • coka cı bisey sevdigin insanın baskasının kolarında görmek haketen kötu ya seni anlaıyorum yasadım bende

• Delikanlı adama evliye , nişanlıya , sözlüye veya sevgilisi olana bakmak yakışmaz. Unutacaksın . Başka yolu yoktur. Dünyanın nufusu 7 milyar bunun yarıdan fazlası bayan. Sana bayanmı yok ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...