Bu adam sevilmez mi ya :bir bakın buraya Fernando Muslera?

https://www.facebook.com/video.php?v=10152978294671843&video_source=pages_finch_main_video
muslera bir başka ya. adam her zaman işine düşkün antremanlarda bile gol yiyince morali bozulan biri. foto çekiminde bile adam işini yapıyo. sizler ne düşünüyosunuz muslera hakkında seviyomusunuz. sizede sempatik bir insan olarak görünüyomu

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Bitane ya bitane <3

0|0
    0|0
    • aa :D bnmde lakabım muslera ama kimse bana bitane demiyo

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Muslera sevilmez mi ya :-)

0|1
    0|0
  • Asigiiimm resmen onaa!!

0|1
    0|0
    • ama o patricia ya aşık :D ve onun eşi :D

• Tamam tamam gidiyorum gdknsksybwnei

• :D peki :D ne diyim :D gidene kal mı dicez :D

• sevilmez

0|0
    1|2
  • Canim benim ya 😄

0|0
    0|0
  • Selçuk inan seviyorum ben
    😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘

0|0
    0|1
    • kaptanın yeri ayrı ama muslera benim için herkesten daha önemli. çünkü bende kaleciyim onu takımda hekesten çok seviyorum ben

• kurban olurum ya şebelek çok tatlı çok :)

0|0
    0|0
  • Ben Muslerayı görünce bilgisayarı yalıyorum sen ne diyon aq? sjsjjs ♥

0|0
    0|0
  • ooo tanıdığım en iyi kalecilerden be :)

0|0
    0|0
  • Bu adamın hastasıyım. ❤❤

0|0
    0|0
  • Muslera candir gerisi yalan!❤

0|0
    0|0
    • gerisi heyecandır :D ya da gerisi ayı volkandır :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Adamın dibi ya reflexi rahat durmuyor :D

0|0
    0|0
    • ahah :D adamın aklı fikti top kurtarmada :D bide volkan emre yuvarlansa önünde keşke :D bakalım onları nasıl tutcak :D

• daşşağını yesinler Muslera Reis'in.

• aynen öyle :D adamlık öğrensinler :D

• Muslera bende severim gerçekten büyük kaleci. yalnız. hiçbir topu kurtaramam nasıl olsa deyip elini geri çekmez

0|0
    0|1
    • ahaha :D ya hala elini çekti diyonuz demi o kaleciye :D ben bişi demiyorum :D ön açıdan değil tüm açılardan izle :D analizleri izle sonra konuş çekti diye

• bilmez olurmuyum ben iyi topa vururum

• :D anca topa vurursun sen ;) neyse bilader uzatmaya gerek yok.. sene başından beri fenerin attığı golleri incele volkanın aynı şekilde yediği golleri incele en iyi örnek benfica maçındaki... günayın yediği golü incele acaba nedne ön direğe adam koymamış. sonra GALATASARAY a çamur at.. ama haddine değil onu yapmak. çünkü iki şikeciden birinin taraftarısın belli. hadi iyi günler

• Adam efsane olma yolunda gidiyor

Maşallah nazaar değmesin

0|0
    0|0
    • tafo mondi şimdide muslera :D bu 3lüyü unutanın kalbi kurusun. ah şu an hem tafo hem mondi kaleci antrenörleri olcaktı varya of diyorum.. ulan insan duygulanıyo be

• çok güldüm yaa :D

0|0
    0|0
    • güldürmediği anımı var :D

• Harika ya =D
    onlar konuşur muslera kurtarır =D

0|0
    0|0
  • Boyu uzun insanlar sevilir zaten 1.90 tabi severiz

0|0
    0|0
    • ama adam harbi işine adıyo kendini herşeyden önemlisi bu çalışkan bir insan başarısızlığa tahammülü yok

• anladım sende kısasın ben 1.96 yım

• benim kısa uzun olma derdim yok. ben insanıım allahın yarattığı bir kuluyum sen gibi allahın yarattığı kullara senin gibi bir davranış sergileyemem... o boyu verende allah alacak olanda... bence sen biraz bu dediğimi düşün gün gelir dediğim gibi onlara boynunu kaldırıp bakarsın

Yükleniyor...