Sporcu Sütyeni ? Rahatsız etmeyen ev sütyeni ? Önerileriniz?

merhaba

batmayan dantelli olmayan sporcu sütyeni arıyorum koşu yaparken giymek için, gögüslerim büyük ama marka olarak emin olamadım

marka ve internette satılıyorsa site link verir misiniz?

evde giymek için, dikişsiz ama biraz gögsü kavrayacak ,yani ağırlıgını taşıyabilecek (sadece kumas olanlar olmaz taşımaz )şekilde rahatsız etmeyen sütyen model ve markaları nelerdir?

teşekkürler

Güncellemeler:
şunu beğendim tabi ki tr de yok

link
phoebe modelini çok beğendim

link

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• al bakiyim şuku nu :D link

1|0
    0|0
    • teşekkürler de

bunlar olmaz çünkü kumaşları elastik bunları biliyorum aldım daha evvel 10 liralik esnek kumastan yapılmıs seyleri giyip koşarsam gögüslerim karnıma iner allah muhafaza..bu markaların sporcu sütyeninden anladıkları tsihrt altından belli olmaması sanırım, biz kavrasın korusun istiyoruz .. bilen biri yanıt yazmalı

Erkekler Ne Diyor 9

• dar tişörtlerin altına giyilmesi pek tavsiye edilmez o çapraz bantlar görüntüyü bozuyor..

0|0
    1|0
    • ya tamam da, o capraz bantlar agırlıgın tasınması için destek oluyor hiç düşündün mü bunu?

sadece 2 askı ile, arkadan da desteklenmıs bir ic camasırı farklı olur

kaldı kı evde ezgersiz yapıyorum, dısarıda da ic camasırım görünmeyecek şeyler giyiyorum yani esofmanlar fılan zaten kalın kı ici göstermez kaldı kı hava soguk ayrıca beyaz rengi de var

• ist da decatlon diye mağaza var ist forumda spor malzemelr satıyo nettede var bı bak

2|0
    0|0
    • işte ben istanbulda diilim buralarda da bulamuyorum

internette de hep abidik gubidik polyester sütyenleri satıyorlar

öyle olur mu sarkar yani onlar penyeden bile dayanıksız

• En iyisi bayanlarla konuş :) derim

0|0
    1|0
  • hem göğüslerim büyük diyosun hem s sütyen gösteriyosun ?

1|0
    0|0
    • s sütyen ne? sporcu sütyeni bu

• small un s si değilmi ordaki s

• yahu bedeni görmedim model olarak begendım manasında

bu tarz seylerde genelde vıtrın ornegı hep s olur, ayakkabıda da 36..

• tutarak koş hacı :D

1|0
    0|0
    • ahaha

sen tutarak mı koşuyorsun hacı şeylerini?

şaka bir yana, bazen evde koşarken inan tutuyorum zıplar filan yağ dokusu zarar görür diye

• ahahah sende beni güldürdün valla :D bazen demicem ama ben, bende sporcuyum ama bu konuda sıfırmışım araştırcam :)

• gercekten cok komık oluyor ama, bi belgesel izlemiştim kadın yürürken gögüsleri yanı yag dokusu 8 ciziyor yürümenin sarsıntısından..

resmen daireler çiziyor bu da sarkmayı hızlandırıyor, değil koşu, yürürken bile vucuttaki sarsıntı nedeniyle hareket halinde oluyor gögüsler..ben de yüksek bi yerden atlarken , evde bikac adım da olsa kosarken valla tutuyorum ağır çünkü minnoşlarıma bişi olmasın demi

• modacamasir.com/urun/dikissiz-sutyen-10407/4203/

1|0
    0|0
  • Aslındda serbest bırak dicem ama adidas ve nike ürünlerine bak rahat edersin

1|0
    0|0
    • adidas ve nike bende yasaklı

nike ayakkabının altına Muhammed ve arapca Allah yazıyor

onların ürettigi şeyi mi alıcam hah pışık

• Resimlere baktım. Bunun saflıkla ilgisi yok. Siyonistler bu kadar belirgin yazacak kadar salak değil. Arapçayı az çok bilen insan bunların hattat tarafından yazıldığını bilir, bunları photoshopla iki dakkalık iş. Her gördüğünüze duyduğunuza inanmayın. link Burdada aynı isim var, aynı şekilde yazılmış. Ve bu kadar belirgin yazacak kadar salak değiller, üstüne basa basa söylüyorum, değiller.

• bana ne ben almam

• linkler açılmıyor bakamadım

0|0
    0|0
  • serbest bırak donerse senındır..:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• victorias secret sitesinde birsürü çeşit çeşit var. oraya bir bak bence

2|2
    0|0
    • spor için de mi var bak bunu ilk kez duydum bi bakim

• ay ne hoşmuş ama nası alcaz? gümrükte sıkıntı olmıyor mu?

• hiç almadım sitesinden o yüzden bilgilendiremiycem :)

• Evde sütyen giyme, her ne şekilde olursa olsun rahat bırak, bari evde rahatlasın keratalar.

0|0
    0|1
    • ee sütyen takmayınca sarkma yapmazmı devamlı takmak ii değilmi

• E öyle, netten bakayım bi.

• yerçekimi hızla aşagı cekiyor bişi yapmam lazım

şunu da çok beğendim ama nası alcaz?

link

Yükleniyor...