Ah bu kadınlar! Anlayan varsa anlatsın

2 ay önce birileri aracılığıyla bir bayanla tanıştım. Tanışmamızın ikinci gününde birlikte olduk. Bana ben kötü biri değilim senden çok etkilendim bu yüzden oldu dedi. Aklımda şüpheler ilişki devam etti. Sonrasında ben sevdim. O da beni çok sevdiğini söylüyordu ve her seferinde ne olur beni bırakma diyordu. Ayrı şehirleydik. Geçen hafta geldi ailem ile tanıştı.2 gün kalacaktı seni daha çok görmek istiyorum deyip 5 gün kaldı. Herşey güzeldi. Otobüse bindi be daha otobüsten inmeden bana yapamayacağını söyledi.Ben de sordum yapamayacaktın ok de bana bunu burdayken niye söylemedin ? Cevap yok. Bu ne olaki şimdi . Ben birşey anlamadım .

Güncellemeler:
Bir de bu arkadş sürekli alışveriş peşindeydi. Kendimi salak gibi hissediyorum. Bütün kzlar böyle deyip evlenmeyeceğim .

0|0
9|4

En İyi Erkek Görüşü

• Nefsine uymuş birader iyi veya kötü insandır orasını bilinmez ama alacağnı almış tatmin olmuş senide ortada koymuş ne diyelim Allah sabır versin

0|0
    0|0
    • Kötü koydu be .Oysaki ben herşeyi göze almıştım. Beni seviyorsa kabul herşey dedim. Dememk lazımmış .

• 1 Gerçekten aşık olan insan 2 gün içinde Beraber olmaz Edep haya sı ile bekler Karşı tarafı Tanır Kendi Erkeğnin koluna hemen atmaz atacaksada Nikah tan sonra atar ahlaktan yoksun sa o insan Karşı tarafı kulanır atar Erkek içinde bu böyle Seviyorsan Seviliyorsa Mertce Sevicen Sevilicen Nefsine Yenilmiycen Şeytana Uymayacan Son Betbah Olur Böyle Geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 9

• ben de anlamadım kadının derdini . ne istediğini bilmiyor sanırım

1|2
    0|0
  • nikahsız birlikte olması yeterli değilmiydi ona olan bakışınıza?

0|0
    1|0
    • Tamam da sonuçta biz de yedik o haltı yalnız değildi. Ne bileyim girdik bi zindana sonuç bu oldu.

• Netten biri değil aksine tanıdık aracılığı ile tanıştırıldık

• demekki o tanıdıkda iki günde bunları yapabileceğini ya bilmiyordu, yada onada normaldi.

• kimbilir aklında neler vardı..ve sırlarıyla çekip gitti..sizinle birlikte olarak kendini biraz kötü hissetmiş beni yalnış anlama ben basit biri değilim aslında demek istemiş..sevmiştir..karşılığınıda bulmuş ailenizle tanışmak istemiş..ya da sevmemiş sadece menfaate dayalı bir ilişki aramıştır..gerçekten muamma birisi..yapamayacağını söylediğine göre size düşen onu unutmak ..Hayat...

0|0
    0|0
    • Aklında ne olursa olsun bu şekilde çekip gitmek olmaz. Biz de çok seyi göğüsledik onunla ilgili. Demekki insan değilmiş.

• yuh ya yazık sana.(

0|0
    0|0
  • Hatun seni kullanmış sanırsam.. Boşver .

0|0
    0|0
  • sex and the city havasında bi ablamıza denk gelmişsin. düşüncesi bikaç gün takılır gezer tozarız diye olmuş. boşver.

0|0
    0|0
  • bie mendil gibi kullanıp atmıs seni gecmiş olaaa

0|0
    0|0
  • eheheh nedense gulesım geldı :D Güzel kullanmıs ahahah

0|0
    0|0
  • 2günde koynuna giren bayandan ne beklemişssinki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ciddi düşünüyorsan bence uygun değil. ilişkiye girip girmemek değil mevzu, 2. günde olması çok tuhaf

0|0
    0|0
    • Zaten ben 2. Gün herşey ani oldu diye endişeliydim fakat ağlayıp sızlayıp günlerce ben kötü biri değilim deyip .daha sonra beni bırakma aşık oldum sana ömrümü seninle geçirmek istiyorup deyip , gözyaşları döken insan. Biranda ne oldu da vazgeçti. Ha vazgeçti diye üzgün müyüm? Sadece ve sadece salaklığıma kızgınım.

• aynısının benzeri başıma geldi... ama benimki eski erkek arkadasına döndü... aynı seyleri bende yaşadım... alısveris hariçç

0|0
    0|0
  • boşver birader sende ihtiyaçlarını gidermişssin işte 2 nizde alcağınızı almışssınız fazla uzaması aksine kötü olur... hiç üzme kendini

0|0
    0|0
    • Haklısın teşekkürler.

• Konu birşey yaşayıp yaşamamak değil. Kullanılmakta değil. Sadece anlayamıyor insan insanları.

• anlayamıyor değil olmaz işteee ciddiyet düşünme bu kadar duygu beslemen hata 2. gün yatağa girdiğin kişiyle hanii onunla evlenecek kadar duygu hissetme diyorum kendini kullanılmış gibi hissetmen saçma erkek adamsın işteee oldu bitti... o istedi sen yaptın zorla bir şey oldumu ?

Yükleniyor...