Ayrıldığımız sözlümün dönüş yolu var mı sizce?

Ayrıldığımız sözlüme Hayatımı Sktin diye yazdıktan.. sonra oda kendiminkinide diye cevap verdi 1 gün sonra of makarna yaparken aklımdaydın diye bi mesaj ... kötü insansın sen yazdım.. sadce ben değilim suçlu bu ilişkinin bitmesinde diye yazınca bi düşün dedim Allah biliyo gerçekleri durduk yere mi oldu bende olduğunu düşündüğün değişimler._?cevap vermedi...kafam durdu tekrar bişey yazsammı_? sizce bu kız ne yapmaya çalışıyor_? dönüş yolu varmı_?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• oda seni unutamamış ama ayrıyken bile kavga edip birbinizi suçluyorsunuz artık birbinizi suçlamaktan vazgeçmeniz gerektiğini ona söylemelsn sende biraz alttan almalısın olabilir ..

0|0
    0|0
    • peki şu anda bi sevgilisi varmış desem?

• herkes bi şaşırmış modda valla , sence dönermi peki yada tekrar iletişime geçermi _?

• aradığını bulamazsa seni unutamazsa evet ..

Kızlar Ne Diyor 3

• peşinde koş istiyor açık ve net ona cevap vermekle bi umut vermişin zaten alıştırmışın bi kere ona mesaj atma atarsan gene cevap vermiycek çünkü tam tersi o sana kesinlikle mesaj atcaktır sen cevap vermiyceksin ve o senin peşinden koşcak :)

2|1
    0|0
    • gelmicek zannediyorum cnku bi sevgls varmış, hep ben insanlara fikir verirken kendi başıma gelince kalakaldım

• Yok

0|0
    0|0
  • s.et düşünmeye değmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Dönersiniz ardından tekrar ayrılırsınız.

Yaz bu lafımı bi' yere. Nick'imi boşver dediğimi yaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...