Squat yaparken kilo vermemek için?

Zayıfım zaten sadece popn şekillensin bacaklarım sıkılaşsın istiyorum. ama squat yaotıgımdan beri bolca terlediğim için iki kilo verdim 46 kiloya düştüm daha da zayıflarsam kötü olur ne yapmam lazım? Squattan vazgecmem

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu dışarıda söyleme, özellikle kendini parçalayıp verdiği kiloyu gramla ölçenlerin yanında.. Ateş ederler :D Squat zayıflatmaz cidden, çok çok fazla yapman gerekir ki o da çok zor.. Senin metabolizman hızlı, insülin toleransın da yüksek, gelen gidiyor o yüzden.. Protein ağırlıklı beslenmek işe yarar da başka bir şeyler de yapılması gerekiyor gibi.. Bence profesyonel bir yardım al..

0|0
    0|0
    • Protein derken hergün iki yumurta yiyorum yetmezmi

• Mesela? Ben sana programımı yazayım sende ne doğru ne değil anlat bana. Gün içinde bazen sabah kahvaltı yapıyorum bazen de tatlıyla geçiştiriyorun sabah 20 lunge 20 squat yapıyorum iki set öğlen Allah ne verdiyse yiyorum ve yedikten bir saat sonra squat yapıyorum aynı setler ve su içiyorum sonra akşam da yiyorum ve gece 10 gibi tekrar aynı seti yapıyorum yememden içmemden kesmiyorum anlicagın ama yinede üst tarafım zayıflıyor

• Her gün çalışma zaten bir gün dinlen de, açıkçası bu durum beni aşar..
      @gorkycoach 'a bir sorsana..

Erkekler Ne Diyor 7

• beslenmene dikkat et.

0|0
    0|0
  • Hahaha siz var ya squat yaparken ust bacakta kalinlanip kaslaniyor kasli kariyi pek çok kisi begenmez.

0|0
    0|0
  • aklını kullan

0|0
    0|0
  • Bol protein ve karbonhidratlı Beslen

0|0
    0|0
  • Suplementlerden protein tozu kullan

0|0
    0|0
  • cok sık yapma ve kendini zorlama. yeteri kadarda beslenmelisin.

0|0
    0|0
  • Squat yaparqk zayiflanmaz, tam aksine daha da kalinlasirsin. Sakin birakma devam et ust bacaklarin ve kalcan dolgunlasacak. Belden verecegin kilo zaten senin isine gelecek.

0|0
    0|0
    • Ama yüzüm ve belim zayıfladı kilo almak istiyorum

• Ekmek hiçmi yemiyim. mesela bir menemene ekmek de mi banmıyak

• Banma. Tam buğday ekmeği ye, tam tahıllı ekmek ye ama beyaz ekmek yeme.

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben de zayıfım squat yapıyorum ama bir sonuç almadım olumlu- olumsuz :/

0|0
    0|0
  • Squat zayıflatmaz sıkılaştırır terlemeniz normal daha da kilo vermezsiniz squatla

0|0
    0|0
    • Yüzüm belim terliyor ve onlardan kilo veriyorum bir deri bir. kemik kaldım ben kiko almak istiyorum

• Hem spor yapıp hem de kilo alınır ama sakın abur cuburla alma pilav ve et ye ama aşırıya kaçma

• Bol protein tüket

0|0
    0|0
  • Daha fazla kalori tuket

0|0
    0|0
Yükleniyor...