Galatasaray-Beşiktaş Maçını izlemeye gidecek misiniz?

daha doğrusu fenerliler gidecekmi gidecekse kimi desteklyecek birdenbire beşiktaş taraftarımı olacak :D merek konusu

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben o gün yine Fenerbahçe' li olucam. Bursa dan kadıköyde 3 yedikten sonra 4. yıldızı taksak nolurki

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• gitmeyeceğim ama galatasaray alır

0|2
    0|0
  • Fenerliler besiktasi tutacak tabi ki.

0|0
    0|0
  • Ben izlemeyi çok isterdim.

0|0
    0|0
  • orda olsam keısn gıderdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Beşiktaşta, fenerde öyle böyle zaten. Zamanında schalkeyi, reali destekleyen dallamalar şimdi birbirlerini desteklesinler :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray adama , ana avrat sövdüğü takımın taraftarlığını yaptırır :)
    sonraki haftada saldırıya uğradıkları deplasman dönüşünde birçok fblinin küfrettiği Rizeyi destekliyecekler :))

0|0
    0|0
  • Gitmeyeceğim.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Beşiktaş Alır Diyenler artı 1 :) Sonra Fener şampiyon <3

0|0
    0|4
  • Telekomda fenerbahceli taraftar mi olacak guldurme beni sakaci 😄😄😄😄

0|0
    0|0
    • yanlış yazdım galiba tvden izlemeyi kasttettim sonra farkettim

• internetten izlerim #hedefeson2kaldı

0|0
    0|0
  • Ulan bu fenerlilerle cinconlular kadak dönek bir adam görmedim ben.

0|0
    0|1
  • birden bire beşiktaşlı olacak diye bir saçmalık mı var ama tabiki beşiktaşın yenmesini isteyecek.

0|0
    0|0
  • fenerli olarak beşiktaşı

0|0
    0|0
    • Galatasaray adama renk degistirir iste boyle 😀

• ben yazdım hacı ayrıca beni futbol ilgilendirir bildiğim kadarıylada baskette avrupa kupasını elinizden aldı galatasaray

• olabilir bu bir spor siz sade futbolla ilgilene durun takın at gözlüğünüzü basketçiler gs forması giymiyor cefakar taraftar işte fener öyle bir spor kulübü ki her branşta var dünyayı tüm pencereden görüyoruz bu sene olmaz ise seneye sokmuşum 4. yıldızı milleti kızıştırıp duruyorlar

• sampiyon olmak istediklerine gore galatasarayin kaybetmesini isteeyeceklerdir herhalde

0|0
    0|0
  • Sevgilim zorla goturuyor beni bilet almis fenerbahceliyim ben ne isim var benim ya alicaz bu maci gorucen diyor yedi kafayi en sonunda :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...