Internette tanıştığınız kızla ciddi düşünür müsünüz?

internette tanıştığınız kız hakkında ne düşünürsünüz..ciddi bakarmısınız yoksa aman takılıyım geçiyim havasındamı olursunuz...

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• gidişata bağlıdır çok tanıştığım oldu çok güzel birlilkteliklerim oldu hala görüştükelrim var kendi isteğiyle bir kaç kez görüşüp daha görüşmediklerimde oldu ...bana göre tanışmanın ınterneti yada reeli olmaz ...

0|0
    0|0
    • Evli kadınla birlikte olmuşsun sonrada aranızdakı sevgıden saygıdan bahsetmıssın.Sevgının saygının anlamı değiştide benım mı haberim yok.

• saygı her şartta olmalı insanların yaşam şekliyle değişmez ben insanın yaşamına ve isteklerine saygı gösteririm olay bu.

Erkekler Ne Diyor 22

• Barda tanışmadıysam ciddi düşünürüm.

0|0
    0|0
  • herşeyin kısmet olduğunu düşünürüm o bana nasıl davranırsa bende ona öyle davranırım kişilik meselesi yani kişiliği oturmuş birisi ise neden ciddi düşünülmesin..

0|0
    0|0
  • onun tavırlarına baglı karşılıklı saygı ve sevgi olursa ciddi olabilir yer mekan önemli degil anlastıktan sonra

0|0
    0|0
  • Hiç belli olmaz, sadece internetten tanışmak asla tek başına bir kriter değil

0|0
    0|0
  • düşünürüm tabiki, bu birazda karşıdakine bağlı, karşımdaki kız a güveniyorsam onunla ciddi düşünmemek için bir sebep yok posta yoluylada ulaşsak olur herşey görsellik değil

0|0
    0|0
  • ciddiyeti karakter ve samimiyet belirler gibi geliyor ...

0|0
    0|0
  • takılıp geç ilerisi olmaz.

0|0
    0|0
  • yani artık internet yasamın bir gercegi ve vazgecilmezi tabiki netten sevgili olmak hatta evlenmek kadar normal bişey olamaz zaten net sadece tanısmayı saglıyor ,bir flört dönemi yasıyosun görüşüyosun canlı olarak sonucta geriside bizlere düşüyor ...

0|0
    0|0
  • internette tanışıp reelde görüşürsek ciddi düşünürüm görmeden aşkmı olurmuş ?

0|0
    0|0
  • karşındaki insanın samimiyetine bağlı değilmidir herşey? Bence herşey bir vesiledir görücü usulü bile ?

0|0
    0|0
  • olmaz sizin iş hacı :)

0|0
    0|0
  • bir ihtimal

0|0
    0|0
  • ortak nokta çoksa düşünürüm ama edep terbiye ahlak görgü olacak

0|0
    0|0
  • internet vesile olmuş olabilir sonuçta.

0|0
    0|0
  • kızın ciddiyetine bağlı bence şansım yokki internetten kız indireyim :)

0|0
    0|0
  • neden olmasın kı abım ole evlendıı

0|0
    0|0
  • düşünmem...

0|0
    0|0
  • internette tanıştım takılıyoruz sadece ciddi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Nerede tanıştığının önemi yok kaldıki internet daha iyi. Önce fikirlerini, duygularını görüp sonra kendisiyle görüşüyorsun öylesi bana daha mantıkklı geliyor.

Kafanın uymadığı birisini hiç hayatına sokmazsın. Ne zaman kaybı, ne his.

Kişisel olarak bakarsak olaya. Ben kimseyle ciddi düşünmediğim için internet, reel pek farketmiyor.

0|0
    0|0
  • 13 yaşımdayken bulmuştum birtane internetten.Aile içinden çok tepki geldi bizden 300 km uzakdı kimisi dedi kandırır filan çart çurt ben sevdim çıktık buluştuk filanda güzel kızdıda ciddi de düşünmüştüm ama ayrıldık cocuktuk ta daha :D

0|0
    0|0
  • hiç bir erkek ilişkinin başlarında ciddi düşünmez zamanla ilişki ciddi boyutlara taşınabilir

0|0
    0|0
  • kızın ciddiyetine bağlı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Onlar düşünürde biz kızlar inanırmıyız orası muamma :D :D

0|0
    0|0
  • Bu işler sanala değil,karaktere,saygıya,sevgiye bakar.

1|0
    0|0
    • aynen ...mesela evli bir bayanla tanışmıştım 4 kez buluştuk birlikte olduk 5 . buluşmada sahilde arbanın içinde öpüşüyorduk biraz buruktu davranışları nooldu dedim dediki azd olsa çok güzel anlar yaşadım sayende ama huzursuz oluyorum sana söylemekten çekiniyorum sende bişi demessen daah görüşmeyelim .arabayı çalıştırdım aldığım yere bıraktım dedim eğer sen böyle mutlu olucaksan asla laf söylemek bana düşmez ne yaşadıysak burada kalmıştır ..

• Çogu ciddiyetsiz.

0|0
    0|0
  • bilmem 49 erkekle tanistim biriyle sürüyor 4 yilki oda evli zate

0|0
    0|0
Yükleniyor...