Kızlar sevgililerinin şair olmasını ister mi?

Şair derken şair var şair var.. Öyle basit bir şair değil.. Zaten Türkiye'de her şiir yazdım diyen şiir yazmış, şairim diyen şair olmuş. Gerçek de böyle değil tabi. Herkes kendi dünyasında yaşıyor :) Türk edebiyatı can çekişiyor zaten. Günümüzde şair diyeceğimiz insan parmakla sayılacak kadar az. Aylık çıkan şiir dergisi kalmadı. Ya yıllık fanzşn şeklinde çıkıyorlar, ya mevsimlik.. Belki bir şaire rastlamadınız, bü yüzden sorum biraz hayali olabilir sevgilinizin gerçekten iyi bir şair olmasını ister miydiniz?...

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dikkat ediyorumda kızların hepsi istemem demiş neden türkiyedeki şairlerin yazılarını beğenirler onuda anlamıyorum bir erkeğin gerçekten aşık olup içinden gelen şeyleri güzel bir dille anlatmasını neden istemiyorsunuz ? şimdi anlıyorum o tipsiz erkeklerin yanında neden çok böyle güzeller !

0|2
    0|0
    • haha güzel bir çözümleme.. direk çözmüşsün çıplak kalmışlar :)

• açıkçası zoruma gitti çünkü ben 21 yaşındayım 7. sınıfta hoca bana bir cümle söyle demişti söyleyememiştim ve tokat yemiştim o kadar insanın önünde 8. sınıfta çocukluk aşkıyla başladım şiire seni seviyorum gibi saçma sapan basit cümlelerle şimdi okuyorum gülesim geliyor zaten herneyse bir kız yüzünden başladım şuan övünmek için değilde gerçekten iyi yazıyorum artık bir sürü tanıdığım insan benden şiir istiyor sevgilileri için yazıyorum ama bu kızlara yaranılmaz valla yaranılmaz !

Kızlar Ne Diyor 11

• biri vardı yok yere triplere giriyordu. bir gün iyi bir gün depresif. sonunda itiraf etti kafasından kuruyormuş bu gerizekalı ondan sonra ay öldüm bittim hain kadın terkettin meğer seni çok sevmiştim gibisinden şiirler yazabilmesi için hissetmesi gerekiyormuş falan da filan. uzun lafın kısası şair yazar kesimleri sağlam olmuyor kafa olarak. bir kere de bir yazarla alakam olmuştu o da başka bir konu..

0|0
    0|0
    • hakkaten öyle.. o eleman şaircilik oynamış zaten :) şair değil yani. yazar derken?

• ııııııı -,-

2|1
    0|0
  • hayır istemem

0|0
    0|0
  • hayır şair olmak için büyük bir acı aşk yaşamış olsa gerek bende kabullenemem buna ama bana yazarsa neden olmasın.. :)

0|0
    0|0
  • hayır. istemiyorum.

0|0
    0|0
  • kendi çapında dahi olmasın .

0|0
    0|0
  • En fazla akrostiş, fazlasına gelemem.

0|0
    0|0
  • şahsen hayır

0|0
    0|0
    • bir yanımı eksitebilirim senin için ama bırak arada nefes alsın o yanımda <3<3<3

• Eskiden şiirden hiç hoşlanmazdım pek duygularıma hitap ettiğini düşünmüyordum şiir okuyan yazan erkek gerçekten sıkıcı gelirdi,ama bir gün karşıma gerçek aşkım çıktı öyle şiirler yazdı ki bana benim ruhsuz yanımı aldı götürdü açıkcası sevdiğin insandan yazılınca başka oluyormuş.

0|0
    0|0
  • asla tercıh etmem ben ya ne o oyle off hıc sevmem erkek dedıgın azıcık hoyt olmalı :D

0|0
    0|0
    • şairler sence kılıbık mı ? :)

• her ıkısıylede tanıstım meak etme tıpım degıl bunlar benım ya:D

• neyse sen takılıp kalmışın.. tanıştığın insanlar şair değildi büyük ihtimalle..

• Şair olmasın,Kocam olsun bana kafi.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Eşek hoşaftan ne anlar ki..

0|2
    0|0
    • haha bu sözün gerçekten doğru dünyanın en iyi şairleri hep erkeklerden çıkmıştır zaten :) anlamıyorlar şiirden ne yazık ki.. iyi şiirden tabi. emre gökçeleri var bi bu aralar :) düşün artık :)

• Emre gökçe bilmem ama benim adamım Ahmet Özhan Uygun. Öyle süslü püslü laflar yerine koydummu oturtan sözleri ve şiirleri var. Adamın dibi bence. Tabi tercihlere saygımız var. Bence geleceğin devleri arasında birisi

• iyi bır şair olmak , mutsuz olmayı gerektırır bence , mutsuz olmak yanlız olmayı gerektırır bırazda , cok saırane acıklamadım mı sence :)

0|0
    0|0
    • attila ilhan iyi bir şair ama. 200 üzerinde kadınla birlikte olduğu biliniyor.. yalnızlığı böyle kıyaslarsak sıkıntı :)

• çok kadın hıc kadındır :)

• Martılar edebiyattan anlamaz, boşuna onlara yedirme şiirlerini.

0|1
    0|0
  • Bu kızlarda her haltı isterler

0|0
    0|0
  • Empati yapıyorum...

Hayır istemezdim, çok bayık gelirdi öyle ya. Şairler bence yalnız olmalı.

0|0
    0|1
Yükleniyor...