Bugüne kadar sevgilinizden aldığınız ya da sevgilinize attığınız en güzel günaydın mesajı neydi?

Bugüne kadar sevgilinizden aldığınız ya da sevgilinize attığınız en güzel günaydın mesajı neydi arkadaşlar benimle paylaşırmisiniz ?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Günaydın.. Lafının arkasında durmayan bi adamdan ne beklenir ki zaten! Madem seviyorum diyosun arkasında dur Emree! Gece uyuyup kalmışım mesajlarını yeni gördüm. Cevap ver bana merak ediyorum seni iyi misin? 01,02,2010

2 aydır ayrı olduğum hayatımdaki gerçekten ilk aşık olduğum ve hala da deli gibi sevdiğim insandan gelen ilk duygularıma karşılık olduğunu hissettiğim ve sevinçten ağlayacak noktaya geldiğim bi andı :)) Olmaz bu iş bok var gibi kankam dediğin insana açıldın rezil olcaksın millete diye , duygularımı itiraf ettiğim mesajlara cevap gelmeyince bende ona açıldığım mesajların arkasından sabaha doğru '' Bidaha senin karşına bile çıkmayacağım. Kesinlikle buna yüzüm yok. Özür dilerim ben içimde yaşarım herşeyi lütfen kendine iyi bak sana içimdekileri döktüğüm için pişmanım. Zaten sen benim en samimi arkadaşımdın böyle bişeyin olmasını kalbimden geçirmem bile bi hataydı. Affet beni ben yokum artık :( '' yazmıştım ve saatler sonra sabah bu mesaj gelmişti.

1|0
    0|0
    • vayy çok güzel olmuş ya ,sonrası iyi olmuştur inşallah .s

• Olmaz denen ihtimal dahi verilmeyen şeyler bile olabiliyor ,neden olmasın ...Aynen hakkında hayırlisi neyse o olsun

Erkekler Ne Diyor 13

• Herkesin güneşi doğdu, sen uyandığın da benimki de doğacak.. Seni sevdim.

2|0
    0|0
  • yaşıyor musun

1|0
    0|0
  • sabah güneşi sidikliye vururmuş, perdeyi kapat hemen güneş gelmesin... şimdi günaydın ... :)

1|0
    0|0
  • sevgilime attığım mesajlardan biri:HADŞ AŞKIM KALK ARTIK BAK GÜNEŞ BİLE SENİN KALKMANI BEKLİYOR ÇEKİLİP GİTMEK İÇİN SEN YATTIĞINDA DURAN KALBİM YENİDEN ATMAYA BAŞLIYCAK BEBEĞİM GÜNAYDIN SANA KALK ARTIK GÜNLER IŞIDI SENİN İÇİN BEBEĞİMMM...

1|0
    0|0
  • günaydın erkeğimmmmm :)))

1|0
    0|0
  • sen yazınca farkettim hiçbir sevglim bana hediye almadı

1|0
    0|0
  • her gün gibi bugünde günlerden sensin bitanem günaydın

1|0
    0|0
  • Attığım: ''Günaydın, uyananların en güzeli.''

1|0
    0|0
  • kız arkadaşlarımla hiç mesajlaşmadım. :)

0|0
    0|0
  • gnydn .s.s

0|0
    0|0
  • günaydın kadın uyan artık.bunu yazardım hep.evli gibi davranırdık birbirimize.çok hoşumuza giderdi.

1|0
    0|0
  • 2009'da upuzun bi' mesaj yazmıştı "Bunu hiç silme olur mu" demişti. "Olur" dedik, kaldı.

1|0
    0|0
    • ne güzel işte keşke bende geçmişe dönüp baktığımda böyle anılara sahip olabilseydim .s

• Yok geçmişe dönüp bakınca o kadar güzel olmuyor.

• kış gibi sırtına buz atmıştım, hareketleri çok komikti çok eğlenmiştim çok güzeldi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sayende vizeyi kaçırdım , olsun ama uykuma doydum ,

günaydın madem.

1|0
    0|0
  • Sevgili hayatini birakali uzun zaman oldu.. O zamanlardaki kafayla neler yazmisimdir kim bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...