Arkadaşınız gelse hoşlandığınız kız hakkında kötü konuşmaya başlasa ne tepki verirsiniz?

okulunuzda bir kızı gördünüz, konuşmuşluğunuz var ve ondan hoşlanmaya başladınız. Ve bir çocuk var o kızla aynı sınıfa gidiyor, onunla arkadaşsınız ama en iyi arkadaş değil. bir gün o yanınıza geldi ve hoşlandığınız kızı kötülemeye başladı k*şardır, aşırı kaprislidir, sınıfımızdaki tüm erkeklere asılıyor, herkesle tek tek çıkıyor, basit kız felan. ya da öyle değil de başka bir şekilde: sevgilisi var, çok mutlular, seni de sadece abisi olarak görüyor ve aranızda aşkın olamayacağını söylüyor. arkadaşınızın buna benzer sözlerine ne tepki verirsiniz? İnanır mısınız? Bozuşur musunuz? Ne yaparsınız?

Güncellemeler:
soru yaazarken ufak imla hataları yaptıp modratörler lütfen silmeyinyanlışım varsa düzeltin ama silmeyin

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• o çocuğun ağzını burnunu kırarım! anasından emdiği sütü burnundan getiririm. eşşek sudan gelemez bi türlü.. o derece dalarım yani.. lan pzvnk sen kimsin bana gelip atıp tutuyosun. benim gozlerim yokmu ? ben bilemezmiyim senin gibi salağın gorduklerini, bildiklerini... seni o.cocuuuu! bak şekerim yükseldi yineee :))))

1|0
    0|0
    • ne bu şiddet ne bu celal

• ya onu soyliyen lavuk benim hatuna asılıyor beni ondan sogutmaya calısıyor.. yermiyim ben ? sole bakiiim yer miyim ? :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim gerçek tanıdığım biri için dese -ki şu anki sevgilim gibi mesela- ağzı ile burnu yer değiştiririm -mecaz manada- Anneannem; gözünle gördüğünün yarısına, duyduğunun hiçbirisine inanma der.-ellerinden öpüyorum haminnem benim:)-

Bozup felan etmez istifimi bozmaz boş laflara karnım tok olduğunu bilfiil münasip biyerlerine -gözlerine:)- sokardım.

0|0
    0|0
  • Aynısını benim kardeşim bana yapıyor.. Hoşlandığım kızlar hakkında şimdiye kadar iyi dediğini duymadım. Ben onunkilere hususi kötüde olsa iyi güzel hoş kız derken onun benimkilere kaşar benzetmesi yapması hoşuma hiç gitmiyor cahilliğine veriyorum.. Zira kardeşim değilde başka biri olsaydı kellesini almıştım :@

0|0
    0|0
  • Çok yakın arkadaşım söylese doğru mu diye kendi çapımda bir araştırma yaparım ama öyle sırf görüp konuştuğum adamlar böyle diyorsa umurumda olmaz ve muhtemelen bu adam o kızdan hoşlanıyor diye düşünürüm, "sen kendi işine bak" der uzaklaşırım olay mahallinden de kendisinden de:)

0|0
    0|0
  • bu yas araligina bagli tepkiler farkli olur

lise ogrencisinin farkli

universite ogrencisinin farkli

mezun kisinin tepkisi farkli ama ucunde de ortak nokta

guven ve sevmek tir guveniyor ve seviyorsan hic bir seyi sorun etmezssin

gammazcilik yapan kisi ile de bir daha konusmazsin ama once agzinin payini verirsin

0|0
    0|0
  • eğer samımi oldugum biriyse "hacıı ayıp oluyor ama" derim güleriz sonra ciddi konusup olayıı anlamaya calısırdm ben

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla yanınıza gelipte kızı size kötüleyen arkadaşınız sizi açık ve net olarak kıskanıyor.

0|0
    0|0
    • ya hayır kızın yanında değil de kızın arkasından konuşuyor

• kötü davranıyor açıkçası. Aşk kategorisinde bir dorumu paylaştım ordan oku anlarsın

• gözümle görmeden söyledine inanmam baktım dogru söylüyosa kıza yol veririm ama yalansa bidaha hiçbirşekilde o arkadaşla konuşmam

0|0
    0|0
  • eğer sözlerine güvendiğim bir arkadaşımsa dikkate alırdım ama yine de emin olmak için gözlemlerdim. Güvenmediğim biri ise zaten hiç kafaya takmazdım

0|0
    0|0
  • Hep öyle kaşar diye atıp tutarlar, sonra da bir bakmışsın onunla evli... Peh...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ne takıyorsunki her görünen şey gerçke değil her görünmeyen şeyde yalan değildir.

0|0
    0|0
    • evet ama keşke aşık olduğumçocuk bunu bilseydi ve gerçekleri öğrenmeye çalışsaydı öyle olmadığımı görseydi...

• Senin hakkında hayırlı olan insan seni olduğun gibi kabl eden ve seni yargılamayan insandır bunu unutma.

Yükleniyor...