Noterden diplomanın aslı onay ücreti ne kadar?

iyi geceler arkadaslar noterden diplomanın aslı gıbıdır onayının ücreti ne kadardır bilgisi olan varmı? ayrıca ücretler noterden notere degısıyormu yoksa hepsını baglayıcı bır kurala mı tabıler? cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkur ederim

Güncellemeler:
1 tanesi 25 tl 2 tane istersen 35 tl 5 tanesi 70 tl :) .. ben 2 tane aldım

cevaplarınız için tesekkur ederım umarım guncellemem merak eden arkadaslara yardımcı olur

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 2-3 ay önce onaylatmıştım. 25tl;)

0|1
    0|0
    • Tam 12'den vurmuşum:) Zam gelmemiş demek ki daha:)

• İşin garip tarafı 1 tane onaylatıp fotokopisini çekip bir yere vermek isteyince onu da kabul etmiyorlar bu da çok garip. Bu arada en iyi cevap seçesin diye yazmadım öyle haberin olsun;)

• fiyatı tam tutturdugun için ödül o :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• ben başka iş için gittim sırada bekliyenler 60 ile 100 tl arası bişi ödüyordu geçen seneden bahsediyorum bu sene nedir ücretler bilemem...

0|1
    0|0
    • yuhh :( günah yaa okul aslı gıbıdır dıye basıyor zaten bıde noter onaylıo ama ücret o cıvardaysa yazık yaa tavuk gibi yoluyorlar mılletı derım

• Her yerde aynıdır.

Yanılmıyorsam, en fazla 30 lira isterler.

1|1
    0|0
  • Googleda arattım ks den senn sorunu buldu.. yarın onaylatıcam ama asıl sorum şu bende bir adet diploma var bir tanede ustalık belgesi.. ikisini onaylattığımda ayrı ücrettenmi tabi turulur toksa indirimli bir şekilde 35 tl mi?

0|0
    0|0
  • arkadaşlar bende bugun gidicem onaylatmaya aradım 45 tl ile 100 arası diyorlar anlamadım gittim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...