Eski bir arkadaşımdan sevgilim olmasıın isteyeceğim, böyle bir teklif nasıl olur sizce?

eski bir arkadaşımla aramda son 1 aydan beri bir yakınlaşma oldu.ve ben ondan sevgilim olmasını isteyeceğim.sinemaya gideceğiz yarın duygusal bir filme..Bende direk sözle teklif etmektense ufak bir kagıda birşeyler karalayıp uygun bir zamanda kağıdı ona vermeyi düşünüyorum ve gözlerine bakmayı düşünüyorum.nasıl olur sizce ve ne yapmalıyım fikirlerinizi alayım

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sinemaya gidecekseniz elini tutmayı deneyin olacaksa olur zaten

0|1
    0|0
    • el tutma yeterli olur mu ki?

• farklı olsun diye düşünmüştüm ama bu daha mantıklı sanırım.teşekkür ederim

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yazacaksın ki kağıda?

0|1
    0|0
    • düşüyorum daha karar veremedim ama benim için değerli olduğunu gayet açık bir şekilde belirtecek 2 3 cümle düşünüyorum

• haklısın.Benim için elimi uzatmakta kolay değil ama neyse zorlayacağız artık teşekkür ederim

• Filmi izlerken hiç ona bakmadan seni seviyorum de ve gülümse ama gözün filmde olsun çok etkili olur :D

0|0
    0|0
  • Filmin ortasında kulagına söyle

0|0
    0|0
  • gözlerine bakıp kağıt vermek anlamsız gözlerine bak ve söyle

0|0
    0|0
  • kağıtla uğraşma ayrıca benim hiç hoşuma gitmezdi bu ki sen 20 saat önce sormuşsun filmede gittiniz kesin ne oldu naptin gari nettin gari looo :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ne kağıdı? yapma öyle birşey. hatta konuşma bile. bi ilişkinin başlamasının en güzel şekli kendiliğinden olmasıdır. o sana birşey anlatırken gözlerine dalarsın, sonra yanaklarını iki avcunun içine alıp öpersin mesela birden bire ve geri çekilirsin. en fazla bi tokat yersin, ama emin ol eline tutuşturacağın kağıttan daha çok iz bırakır bu. en önemlisi daha cesur görünürsün.

veya filmin duygusal bi anında elini tutabilirsin. öbürü kadar olmasa da gene kağıttan falan çok daha iyidir. eğer onun da gönlü varsa çekmez zaten elini, sonra zaten film bitene kada elleriniz ayrılmaz çıkışta da sarmaş dolaş olursunuz. tek bir söze de gerek kalmaz, saçını okşayıp gözlerinin içine baksan yeter.

rahat ol, kendine güven. reddedilme korkusu saçma sapan hareket ettirir insanı, onu kafandan çıkar bir kere. reddedilirsen de edilirsin, bu olursa bile başın öne düşmesin. ilk roundu kaybetmiş olabilirsin, ama maç uzun.

0|0
    0|0
  • Sana Bol Şans Kardeşim Filmin Ortasındada Soyleyebılırsın Yada Sakın Bı yerde yemek yerken soyleyebılırsın.

0|0
    0|0
  • Sinemadayken elini tutarsan tokatı yapıştırır gibi geliyor

0|0
    0|0
  • bol şans. hadi hayırlısı bakalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...