Sinirim bozulmaya başladı

arkadaşlar hergün okula gidip gelirken çoğu gün denk geldiğimiz bir çocuk var aynı otobuse bınıyoruz bununda yanında iki kız arkdaşı hepsi aynı okuldan beraber gidip geliyolar biz çocukla baya göz göze geldık ne zaman dönsem oda bana bakıyo oluyo yanısonra kız arkdaşlarıda dönüp dönüp bana bakıp gülmeye başladılar son zamanlarda anlamıyorum amacı ne güldükleri içinde hem strese giriyorum hemde sinir oluyorum amacı ne ki bunun?

Güncellemeler:
faceden eklemış cocuk hey allahım :D:D

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuğa baktığın için gülüyorlar:/ çünkü seni çocuğa yakıştırmıyor olabilirler:(

0|0
    0|0
    • keşke öyle olsa :D çocuk bahtsız bedevi doğmuş resmen bakılcak yanı yok kendımı beğenırım üstelik :)

• He he:) bu yüzden dönöp cucuğa bakıyorsun:D

• o baktığı için bakıyorum ne var gibisinden :D

Erkekler Ne Diyor 9

• Amaçlarını bilemezsin kardeşim hiç bakma o tarafa kendi kendilerine gülsünler dursunlar

0|0
    0|0
  • Çocuk senden hoşlanıyor ve yanındaki kızlara bunu söyledi.Öyle olunca sana gülüyorlar.Bence sebep bu.

0|0
    0|0
    • Güncelleme:Ben sana dedim, senden hoşlanıyor :)

• oda olur bi gün inş :D çocuk hala yazmadı salakmıdır nedir :D

• Tabi, acelesi yok nasıl olsa, bir gün olur :)

• sallama derim ben

0|0
    0|0
  • babana zil takıp oynat daha cok gülersin deseneeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|0
    • laf atmak istemiyorm kavga çıkmasın diye

• bu kız benden hoşlandı galiba kızlar bakın hep beni kesiyor demiştir ondan gülmüşlerdir.

0|0
    0|0
  • Dalga geçmişlerdir seninle.

''Bu da bana bakıyor'' gibisinden.

Ben kötü düşünüyor olabilirim de.

0|0
    0|0
    • çocuk yakışıklı olsa neyse dicem zaten hani güldüklerine değer :D ama tipim değil ki o bakıyo bende bi tuhaflık var sanıyorum.

• Sen bakmayı bırak.

• bak benim de sinirlerim bozulmaya başladı.

0|0
    0|0
    • neden

• süpermiş

• yalan söylüyor olmasın, sen gördün mü?

• senin çocukta gözün var ama egoların tam olmadığı için bunu söyleyemiyor gibisin. öyle olmasa çocukla "göz göze" gelmezsin. demek ki sende ona bakıyorsun

0|0
    0|0
  • bakmaman gerek yokmuş gibi davran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...