Yakın bir akrabanızla gönül ilişkiniz oldu mu?

Daha açıkçası kuzenleriyle ilişkisi olan oldu mu kısa veya uzun süreli? Ya da sadece öpüşme gibi bir takım yakınlaşmalarınız oldu mu? Gizli cevap verebilirsiniz arkadaşlar yanlış anlamayın merak ettim sadece.

Güncellemeler:
Bu arada biliyorum gereksiz bir soru ama napayım merak ettim:))

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Akrabalarim ile

komsularim

yakin dost ve arkadaslarim ile

is yeri ortamimdan

Asla kimse ile birlikte olmam bana gore etik degil

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim ailede pek sıcak bakılmaz. Akraba evliliği hiç olmamıştır. Abi olarak gördüğüm benden 7 yaş büyük kuzenim 19 yaşımdayken bana aşık olduğunu söylemeye çalışmıştı, ahlaksız bir dille. Sadece beğenidir diye düşünmüştüm ama evlendikten sonra bile hala geç değil demişti. Bence tiskinç bir durum. Benim değerlerim akraba ilişkilerine sıcak bakmamı engelliyor.

0|1
    0|0
  • Annemin kuzenlerinin çocuklarıyla bile kardeş gibi büyüdüğümüz için, bizim ailede ters biraz..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Olmaması daha doğru ama eğer olacaksa da evlilik amaçlı olmalı. Benim bir arkadaşım üniversitede kuzeni ile aynı evde kalıyordu. bir süre sonra sevgili oldular. Sonu ne oldu merak ediyoum doğrusu. Malum ateşle barut hikayesi..

0|1
    0|0
    • Öz kuzeniylemi?

• Tamam doktorumuz da yorumlarını esirgemediler, sağolsunlar:)) Sen konuya farklı açıdan bakıyorsun. Biz sağlık boyutunu değil, toplumsal boyutunu tartışıyoruz:))

• keskerealaka :)

• böyle saçma bi şey mi olur kardeşim kuzen kardeş demektir ben kuzenlerimi kardeşim olarak görürüm onlar da abi olarak görürler çok iğrenç bi durum kuzeniyle vs sevgili olanlarda da akıl yok ztn

0|0
    0|0
  • hiç olmadı olmasınıda istemem

0|0
    0|0
Yükleniyor...