Hoşlandığım çocuk neden böyle bir şey yapıyor?

ya hoşlandığım çocuk ondan hoşlandığımı biliyor, ama o hoşlanmıyormuş benden,bugüne kadar hep bakıyordu kendini göstermeye çalışıyordu ama bugun karsılasmamak için özellikle çaba harcadı kaçar gibi bir hali vardı bugün sizce neden böyle bişi yapıyor? :((((

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• "hoşlanmıyormuş" dedin daha ne dememizi yada ne neden söylememizi bekliyorsun ki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• parmak atsam olmaz mı?

1|0
    1|1
  • hoşlanmadığı için sana umut vermek istemiyor

0|0
    0|0
  • Hadi Arkadaşlar hep beraber bi el atalım

İnsanlar artık kafayı yemek üzere bakıyorum da herkezin derdi kederi bitmiş hayatı aşk meşk olmuş vay be ne günlere geldik

0|0
    0|0
  • Biraz da o naz yapsın sen izle:)

0|1
    0|0
  • egosunu tatmin etti kuzum, onun için işlem tamam.

0|0
    0|0
  • kaçan kovalanır bu kadar basit :)

0|0
    0|0
  • acaba başka bir kızdan mı hoşlanıyo oda seni sevgili olarak görmüyo olablir

0|0
    0|0
  • valla tipini merak ettim he

0|0
    0|0
  • Çocuğun karakteri iyiymiş.Ondan vazgeçmen için uğraşıyor.Herkes yapmaz bunu.İyi bi insanmış.

0|0
    0|0
    • Nasıl iyiymiş karakteri? ne bakımdan?

• hoşlandığımı söyledikten sonra bakıyordu ztn sadece bgun bakmadı.aynı fakultedeyiz arkadasıyla bizşm sınıfın önunden geciyor arkadası bizim sınıfa girdi o girmedi mesela neden bukadar kasıyor ki sınıfa girdi diye bana asıkmı dicem sanki

• Belki de sana öyle geliyordur, sana özel değildir belki.Bilmiyorum ..

• Senin el atılacak halin mi kalmış, senin istediğin seni istemiyor çok net.

0|0
    0|0
  • Eleman toy daha aşarsın sen onu salla gitsin

0|0
    0|0
  • seviyorsan konuş sen bence

0|0
    0|1
    • konustum ben hoşlanmıyorum dedi, sonra cok kere bakışlarını gördüm hatta durup beni izlediğini filan gördüm ama bugun hiç yuzume bakmadı anlamıyorum ki ne yapmaya çalışıyor

• illaki birinin senden hoşlanmasını istiyorsan ben burdayım :)

0|0
    0|0
  • Böyle senden kaçıyorsa ondan vazgeç, çünkü ben bu duyguyu bilirim, bir kızdan kaçmak istiyorsam onunla artık olmak istemiyorumdur.

0|0
    0|0
  • Neye el atalım onu anlamadım ben.

0|0
    0|0
    • bu durma yani içinden çıkamıyorumda

Kızlar Ne Diyor 5

• Bazı insanlar egoyla çalışıyor.

3|2
    0|0
  • hoşlanmadığı için olmasın..

0|0
    0|0
  • bırak kaçak kalsın.

0|0
    0|0
  • seni merak ettim şimdi

0|0
    0|0
    • neden ?

• hyr 1ay oldu

• yani çocuk hoşlanmadım dediyse tamam hoşlanmıyordur yani bugüne kadar hep bakıyordu kendini göstermeye çalışıyordu dedin demek ki onu soğutacak bir şeyler yapmışsın farkında olmadan

• Ee hoşlanmıyormuş ya,bakmış sen yanlış anlamışssın karşılaşmalarınızı oda karşılaşmamaya çalışıyor.Sen boşver bunu şımartma iyice seninle ilgilenenlere yönel.

0|0
    0|0
    • ben açıldıktan sonraları bakıyordu hep ama bugun ilgilenmedi hiç :(

• sen ona karşı birşeyler hissettiğin için sana öyle geliyor,böyle durumlarda bi bakışı bile yeter aha tamam oda boş değil dersin ama aslında öyle değildir,duygularınla değil mantığınla hareket et.

• öylesine bakmıyordu ama arkadasım bile sasırıyordu bakıslarına

Yükleniyor...