Kızlar ilgi hoşunuza gitmiyor mu?

sorum kızlara; Her sabah uyandığınızda (günaydın :) ) gibi bi mesaj, sizin her anınızı merak eden ve bunu size soran, sizi her an düşündüğünü belli eden bi erkekle birlikte olmak sıkıcı mı olurdu sizce? yada bu erkek size nasıl davransın ne yapsın ki siz ona aşık olun. yada onu sevin yada onu siz düşünün. ne yapalım kızlar?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• her sabah olmasada 2 günde bi hatrımı soran biri var ama bana karşı ilgilisi oldugunu düşünmüyorum ve ona karşı bişi de hisstmiyorum ama bana karşı bişiler hissettiğini bilsem belki hoşuma gidebilir bana yakın olması günaydın mesajı atması halimi hatrımı sorması aralarda güzel şeyler söylemesi yani ilgi ,güven yeterlidir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• aksine ilgiyi seven biriyim. asla sıkılmam bunalmam. eğer beni az arayıp soruyorsa o zaman düşünürüm sevmiyor mu diye

1|3
    0|0
  • Ilgi gosterirsin cok skiyorsun der ilgi gostermessin bu beni hic sevmiyor olur.Oy ben nedem nasil edem basimi alip nere gidem cano cano

0|2
    0|0
  • kisiye göre degisir bence ben cok hoslanırım mesela ama bazıları sevmeyebilir

0|1
    0|0
  • yok biz genelde acı çekmekten hoşlanırız hiç yüz verme bak nasıl aşık olucak:)

0|1
    0|0
  • Yanlış insanları sevmekte üstüme yok.

2|1
    0|0
  • Şöyle yaparsan aşık olur, böyle dersen kölen olur diye bir şey mi var? Olsa bile kime göre, neye göre? Ama her an, her saniye mesaj atmak bana göre değil. Kendine de zaman ayırabilmelisin.

0|0
    0|0
    • ozmn bi ilişkide ben taraflı olmayı savunuyorsun öyle mi?

• elbette saygı olacak. :) ama senle ilgilenmesininde kötü bi tarafı yok bence.. ;)

• Ben ilgilenmesin demedim ki zaten :)

• günaydın mesajı gelmediği gün sabah olmuyor resmen çok kötü geçiyor günüm..iyi geceler demezse de uyuyamıyorum::/

0|0
    0|0
  • Bazı erkekler vardır yılışıktır, bazı erkekler vardır ilgilidir aradaki o ince çizgide bitiyor her şey.

0|0
    0|0
  • ben sinir oluyorum öyle oldumu kendimi hesap veriyormuş gibi hissediyorum

özgür bırak birakıcak biraz ama merakda edicek o arayı bulmak lazım bence

(hiç mesaj atmasa gün boyu ne kadar merak etsemde bir şey yazmam mesala)

0|0
    0|0
  • Değil,değil,değil.Bu kadarını yapsa bile yeter bana,ama yapmıyo odun:/

1|0
    0|0
  • Kendi adima konusuyorum,ben ilgiyi cok severim

0|1
    0|0
  • samimi ve içten olsun gerisi boş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• gunaydın mesajı atman cok onemlı bırsey degıl aslında , kızların ustune cok gıtmemek gerek rahat ve ozguvenlı ol ılıskıde , tamam karsındakı ınsanı sev ama kendı dogrularından asla vazgecme , kendı dogruları kendı prensıplerı olmayan kısıler ıtıcıdır kaybetmekten korkma bu korku yuzunden yaptıgın seylerı yapma o kız senden sıkılmaz ...sımdı soracakssın sen kımsın be dıye :) bu bu sana anlattıklarımı basaramamıs kaybetmıs bırıyım :)

0|2
    0|0
    • en azından hatanı bulmuşsun düzeltme sansın var... ;)

• sende aynı hataya dusme ıstedım :) kızlar dayanısma ıcınde bende erkek kardeslerımı korruyayım :)

• yakışıklıysan kız seni seviyosa ister hiç mesaj atma ister hep at senden sıkılmaz :)

ama yakışıklı değilsen kız olsada olur olmasada olur diyodur ne yapsan yaranamazsın :D

ilgili ile yılışık çizgiside burada devreye giriyo

yakışıklıysan ilgili

yakışıklı değilsen yılışık :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...