Küslükte aramak mı yoksa aramasını beklemek mi mantıklı?

sevgiliyle kavga edince aramakmı doğru yoksa aramayıp onun aramasını beklemekmi

onu arıyince havalara girip sonraki kavgalardadamı ilk adımı benden bekler bide önemsemezmi beni

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• aramak mantıklı, çünkü ben aramam da

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sen arayacak die beklerken oda beklicek ve ikinizde aramayacaksınız sonra o boşlukta birisi gelecek tam zayıf olduğun anda ve aklın çelinecek bu diğer kişi içinde aynı sonra sen dayanamayıp arayacaksın ve duyacağın şey '' üzgünüm hayatımda birisi var'' o yüzden bu tür şeylerde o arayacak sen arayacak moduna girmeyin... belkide kaybedebileceğiniz çok şey olduğu asla aklınızdan çıkmasın ..

0|0
    0|0
  • bence haksız olan kimse onun araması dogru olandır sen haklıyken onu arama derim o haklıykende senin araman gerekir diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • kavgayı kim başlatıp sebep olduysa bence o arasın , yoksa tekrar tekrar aynıları yaşanır

0|0
    0|0
  • iki tarafda anlayışlı olacaksa mantık çerçevesinde aramak iyidir

0|0
    0|0
  • aramasını beklemek mantıklıdır

0|0
    0|0
  • haklı ,haksıza göre değişir

0|0
    0|0
  • nedenine göre değişir

0|0
    0|0
  • Burda önemli olan, kavgada kimin haklı ya da haksız olduğu.

Haklıysan, yıllar geçse de arama bence.

0|0
    0|0
  • ben aranmayı bekledim hep ama aramak da lazımmış onu anladım.

0|0
    0|0
  • yahu aynı durumdayım ondan bekiyorum 1 hafta oldu, aşığım ama ondan gelmezse hamle ben de yapmıycam. bence ilk adımı at ve mutlu olun, aşk güzel şeyken acısını yaşamayın, hem kadının hamle yapması daha etkili bence, seviyor derim kesin! ben 1 haftadır bekliyorum o hamleyi yapsın evlenirim, ama yapmazsa silerim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• O der ki havalara girmesin aramayım, sen dersin ki havalara girmesin aramayım, sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa :D Gurur varsa aşkın ve sevginin bir anlamı yok, gurur yapılacak bir noktadaysanız bırak arama o zaman ;)

0|0
    0|0
  • Egolar, itinayla lego yapılıp, parçalar ilgili kişiye monte edilir.

2|1
    0|0
  • valla bilmym ki ikiside diil aslında:)))

0|0
    0|0
  • Kimin hatalı olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • Kavgaya bağlı suç kimdeyse o arasın

0|0
    0|0
  • Erdemle alakalıdır!

0|0
    0|0
  • Kim haksızsa o arasın.

0|0
    0|0
  • aramamak sonra havalanıyolar hep senden bekliyolar nasılsa döner diye düşünüyolar falan haklıysanda haksızsanda bekle derim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...