2 erkek ne yapsak nasıl eğlensek?

Çok sevdiğim eski bir arkadaşım Cuma günü askere gidiyor. Yarın akşam yanıma (Ankara) gelecek. 2 gün ağırlayacağım onu. Kendisine güzel bir asker uğurlaması yapmak istiyorum. Yiyelim içelim eğlenelim sonrasında belki de anlarsınız ya :) Gerekirse Ankara'dan da uzaklaşabiliriz farketmez. Yeterki 2 erkek 1,5 gün doyasıya eğlenebilelim. Maddi olarak çok uçmamak kaydıyla vereceğiniz her türlü fikre açığım. Teşekkürler şimdiden.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• duygusal bir ortam oluşuyor besbelli.o arkadaşını mutlu ette nasın edebilirsen öyle et.ona o anı unutturacak tek şey arkadaş ortamında oluşan bir alem sofrası eşliğinde eğlenebilmektir diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle hem duygusal bir ortam, hem de söylediğiniz gibi onu askerlik düşüncesinden soyutlamalıyım, en yüksek seviye moralle gitmeli oraya. Alem sofrası hep yaptığımız şeydi daha farklı birşeyler çıkarmıki diye buraya yazdım :)

• şehir turu olmasada daha meskun gözden uzak mekanlarda bulunabilir.ama hadi zaman geçmeden bir an önce.

• Aynen öyle yarım günüm kaldı birşeyler ayarlamak için, pofff

Kızlar Ne Diyor 2

• "Yiyelim içelim eğlenelim sonrasında belki de anlarsınız ya :)"

Valla anlamadım ben onu :D

0|1
    0|0
    • Anladın sen onu :)))

• Geldi evde içmeye başladık :)

• Afiyet olsun :)

• Ankara pavyonlarında asker eğlencesi meşhurmuş diye duydum:)

0|0
    0|1
    • Valla meşhur ama 20li yaşlarda 2 genci hiç sarcağını sanmıyorum, kıro tiplerde değiliz hatta ben biraz tikiyim :)))

Erkekler Ne Diyor 2

• Mektebe götür ki askerde zorlanmasın :-)

0|0
    0|0
    • Doğru diyosunda mektebi bulmakta problem :)

• Ankaralı değilim 2-3 senedir burdayım, çalışıyorum pek takılamadık öyle yerlere. Yollarsan sevinirim. İyiyse değerlendirelim :)))

• bana mesaj at. Eve gidersem birkaç adres veririm.

• 2 erkek diyorsun, askere gidecek biri diyorsun, eğlence diyorsun..Aklıma tek bir şey geliyor :)

0|0
    0|1
    • İşte fikir,öneri tavsiye herşeye açığım :)

Yükleniyor...