Hiç hoşlandığınız bir kıza..

Evet, soru basit aslında, hiç hoşlandığınız beğendiğiniz,belki de aşık olduğunuz,kendi iç dünyanızda özel bir yer verdiğiniz bir kıza, yakınınızdayken sıradan biriymiş, belki de okadar bile değilmiş gibi davrandığınız oldu mu? İlgisiz, soğuk,onu farketmeden,diyalog kurmaktan uzak vs...

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• olur tabi, karşılığı yoksa her hangi birisiymiş gibi davranırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• elbette, bunun altında pek çok sebep yatar bunların en önemlisi: beklenilenler karşı taraftan alınamaz ise ortaya anlamsız kaprisli davranışlar çıkar. Erkek kız bakış açısı farklılıklarından ötürü uygun yakınlaşma sağlanamaz ise saçma soğuk tavırlar, laf sokmalar görmezden gelmeler olabilir. bunu yaparken beklenti kızın bunlara tepki göstermesinin istenmesidir. hani yokluğumu bilip değerimi anlasın , bana ilgi göstersin durumları :)

1|1
    0|0
  • Evet çok oldu. Sırf yüz vermiyeyim de şımarmasın diye. Çünkü bi kadın şımarırsa ya da kıçı kalkarsa bu sefer erkek kadının gözündeki önemini yavaş yavaş yitirmeye başlar. Kaçan kovalanırmış misali :)

0|1
    0|0
    • ee o zaman nasıl açılabilirsin ki

• Kadınlara bişeyleri kabak gibi hissettirirsen kendinden itersin. Ama ilgisiz olup tınlamıyomuş hesabı yapcaksın ve çaktırmadan avcuna alana kadar öyle içine işleyen bakışlar atcaksın ki bunları yaparken hatun bile neye uğradığını belli bi süre sonra anlayamayacak duruma gelecek. Böyle yapan bi erkeğe kadın elinde sonunda tüm duygularını o erkeğe belli eder ve erkek amacına sağlam bi şekilde ulaşmış olur. Yani kadını avcuna alır parmağında istediği gibi oynatır.

• iyi aferin size

• Hayır. Her zaman sevgimi ilgimi belli ederim. Ancak fiziksel ya da psikolojik rahatsızlığı olanlar o dediğiniz davranışı yapar.

1|0
    0|0
  • oldu oldu hatta bi keresinde yerde buz vardı lisede yere düşmüştü düşenin dostu olmaz demiştim nie dediysem salak gibi bence işte salak gibilikten kaynaklanıo herşey

0|0
    0|0
  • sanmıyorum bunu başarabilcek biri olacagını koşan kovalanır fikrinde ise o başka...

0|1
    0|0
  • Tam olarak öyle değilde telefonda vs. konuşurken daha rahat oluyo insan dışarda insan içindeyken bende biraz seviyeli dururum ki önceki ilişkilerimde durmuştum karakterine bağlı birazda.

0|0
    0|0
  • soru basit aslında ama cevap kazık. hep öyle davranırım.

0|1
    0|0
    • peki neden? gerçekten hangi psikolojiyle öyle davranıyorsunuz öğrenmek istiyorum.

• gıcık biriyim. hiç bir kıza kendini önemli hissettirmem. hep yalnızım bu yüzden :)

• hiç bilmıyom farketmedim

0|0
    0|0
  • Ben zaten soğuk bir adamım öyle rol yapmama gerek kalmıyor pırr uçuyorlar

0|0
    0|0
  • olmadı,...,

0|0
    0|0
  • Aşık olmak ve soğuk davranmak tutarsız eylemler.

0|0
    0|0
  • yok ya bunu genelde kadınlar yapar :)

0|0
    0|1
  • çok kez yaptım bunu ona

1|0
    0|0
    • sakıncası yoksa neden öğrenebilirmiyim? sonra ne oldu?açıldın mı ona?

Kızlar Ne Diyor 1

• aşktan kaçan bir erkek gayette böle davranabilir .ama vardır o insanda bir dengesizlik

1|0
    0|0
    • ciddi bir ortamda tanıdıysa kızı,kendisi de ciddi bir konumdaysa,sebep bu olabilir mi?

• ya erkeğin iç dünyasıyla ilgili birşey bu .ama asla emin olamazsın kaçtığına belkide hoşlanmadığı için ilgisiz davranıyordur emin olamazsın işte .ama aşık olup uzak duranlar var biliyorum

Yükleniyor...