Arkadaşlar bakarmısınız bi sorum olcak S.O.S !!

selamün aleyküm millet öncelikle herkese hayırlı geceler diyorum ve soruya geçiyorum ;

ben şimdi ttnet e net limitsiz paket aylık 40 lira olarak anlaştım telefon geldi bugün 1 aralık 2012 tarihinden itibaren netlimitsiz paketi 40 tl den 63 tl ye çekmişler bu ne abi dalgamı geçiyolar hayır para bi tarafa insanlar alaymı ediyolar internette zaten hayır yok alt yapı yok bi de bu zam ne iş ne yapmalı türkçeli arkadaşın biri gibi arayıp saydırsakmı ne yapsak yani bilmiyorum bu nasıl iştir itiraz etmek gerekirmi mahkeme falan yani ilkten bilgilendirilme yapılmadı çünkü böyle telefon alan varmı ne yapmayı düşünüyosunuz ?

Güncellemeler:
link

aynısı yemın ediyorum basımıza geldı arayıp saydırmıs adam haklı :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• sözleşmende ttnet tarife değiştirme hakkını saklı tutar gibi bi ibare var ise ki ona benzer bi madde vardır.bi şey gelmez elinden.sözleşmeyi imzalarken kurban olmayı kabul ediyorsun zaten.sana tavsiyem tarifeni bir üsty kademeye taşıman.

0|1
    0|0
    • valla el mahkum ödencekse ödicez hacı da şimdi bastan söylenmıyo sonra dalga gecer gibi o insanı sınırlendırıyo para mevzuzuda değil haksızlık var ortada

• haksızlık olmasa zaten o yazıları biraz daha büyük yazarlar.zaten bi sözleşmede küçük yazılar görüyorsan bilki birileri seni tokatlamaya çalışıyo.geçmiş olsun ne diyelim.ama üzülmemek lazım.hayatta her olumsuzluk bir tecrübedir.

Kızlar Ne Diyor 2

• bikeresinde banadaoyle bisey oldu normalde 20 odeyecektim 140odedim :$

0|1
    0|0
  • Evet ya banada kağıt gelmiş okudum daha yeni limitsize geçmiştim 40 tl di 63 bu ne ya çıldırdım yarın arayıp sorucam tahattüt yaptırdım sonuçta

0|1
    0|0
    • sorma ya dalgamı geçiyolar basıcam ttneti en sonunda arayıp saydırcam adamın biri gibi :) aynen bende gidip görüşcem ttnet bürosuna

Erkekler Ne Diyor 4

• Banada bilgilendirme gönderdiler.Bu tam anlamıyla saçmalık ben bizzat müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlattım onlar ise tüm kullanıcılara uygulanacağını ve yapılabilecek birşey olmadığını söylüyorlar ben dedim fiyat konusu sabitlenmişti hani dedim bu kez ise kampanyalar bizim bilgimiz dahilinde değil diyerek konuyu kapatıyorlar.Görende ttneti mükkemel hizmet veriyor sanacak .

0|1
    0|0
    • resmen dalga geçiyo i...neler

• Aynen öyle önce anlaşma sözleşme yapıldı sabit fiyat deniliyor aradan bir zaman geçiyor bir bakmışşsın saman altından su yürümüş :)

• Aleyküm selam Aynı interneti kullanıyoruz lk 3 ay 40 ödedim bende limitsize geçdim bende 60 ödüyorum...Normal hralde.

0|1
    0|0
    • şimdi birader ben daha yenı geçtım konuyla ılgılı hc bılgı vermedıler sozlesmede de yoktu bu yanı saçmalık sen yıne 3 ay kullanmıssın ben daha yenı ..

• Kusura bakma kardeşim resmen seni dolandırıyorlar zanlımca.

• aleykum selam

0|2
    0|0
  • banada her ay 70 tl fatura geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...