Şu an canınınız ne yapmak istiyor, böyle olsaydı çok mutlu olurdum dediğiniz şey nedir?

Şu an canınınız ne yapmak istiyor, böyle olsaydı çok mutlu olurdum dediğiniz şey nedir?

Sizi mutlu eden, yapmaktan zevk alacağınızı düşündüğünüz, aklınızdan geçen düşünceler neler? Herşey olabilir, sadece söyle...

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• şuan iş yerimde değilde güzel bir sahil kenarında yemyeşil bir ortam ferah bir çay bahçesinde ablalarım annem ve oğluşumla denize nazır kahvaltı ediyor olmak isterdim.masamda çay, tereyağlı köy yumurtası kırılmış.peynir domates biber ekmek. neşe içinde ve keyifliyiz.of of ne güzel olurdu.

1|0
    0|0
    • :) hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama planını hafta sonuna uygulayabilirsin güzel bir uykudan sonra :)

• kim istemez ki.

• inş istediyin olur ilerde birgün ceynrose

Kızlar Ne Diyor 10

• Buz pateni kaymak istiyorum şuanda sadece.

0|0
    0|0
  • Şuan uçağa atlayıp sevgilimin yanına gitsem bugünde cuma evci çıkarsam otele gitsek birbirimize sarılsak doya daya sonra beraber yemek yesek çıkıp gezilecek yerleri dolaşsak :) Çook mutlu olurum.

0|0
    0|0
  • izmirde bana aşık olduğunu düşündüğüm kişinin gözlerine bakarak muhabbet etmek isterdim.

0|0
    0|0
  • denız kenarında içmek :D

0|0
    0|0
  • Şu an bir branç yapmak isterdim , açık hava ve doğal bir ortamda

0|0
    0|0
  • Herşeyi bilen birine (!) aslında bilmediği birşeyi söylemek istiyorum.

0|0
    0|0
  • varda söylemeyim..artık herkes bıkdıda...

0|0
    0|0
  • Canımı kokoreç midye tava istedi ısmarlasana :)

0|0
    0|0
    • :) bunlar basit şeyler :):):) ayıp ettin gel ama sabahın körü ya

• tadına bak düşürme sonra :) allah korusun

• Yahu istanbulda satılan midyelerin çoğu Tersanelerdeki iskele dubalarından toplanıyor:) Ben bizzat gördüm kaç ton toplamışlardı adamlar.. oraya kimyasal boya dökülüyor her türlü atık var ve adamlar o midyeleri oralardan toplayıp sizlere yediriyor..

• biri olsa ve güzel şeyler anlatsa iyi olurdu.

0|0
    0|0
  • bir papağanım olsaydı çok mutlu olurdum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...