Apple Shop'tan alınan üründe sorun yaşar mıyım?

ingiltereden apple shopdan iphone 5 getirtiyorum yeğenim orda okuyor o getirecek ... apple shopdan alınan üründe unlock falan istermi adamlar sorun çkmaz heryerde çalışır demiş ama işte nolur nolmaz bilgisi olan?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• pasaporta kaydettirsin yeterli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence sorun olacağını sanmıyorum sonuç olarak appstore uygulamaları dünya geneli sırlamasında ben bir iphone 4s kullanıcısı olarak şimdiden hayırlı olsun diyorum vesana önerim sakın ios'u güncelleme :)

0|0
    0|0
  • Herhangi bir yazılım geriyüklemesinde yada güncellemesinde telefonun kilitlenir aynı ülkeye gönderip açtırtman gerekir. İphone servisindenim benden söylemesi.

0|0
    0|0
    • simfreelerde de mi?

• simfreelerde demi?

• Simfreede sıkıntı yaşanmıyo diye biliyorum ama bi ekran çatlamasında şuan iphone 4s'te 450 lira ekran parası alınıyor :) Alıcağın cihazın herhangi bir garantisi olmayacak :)

• sorun yok.

0|0
    0|0
  • unlock u kırdırman lazım türkiyeye gelince

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• getirtemezsin tek kişinin üstüne yazılıyor cihaz aynı problem bende oldu türkiyede yapan yok onu hattım 1-2 ay kapalı kaldı yani telefon daha doğrusu arkadaş yardımıyla buldum önümüzdeki ay turkcell e geliyor zaten 1 ay sabret iş alma başına bence

0|0
    0|0
    • senınki simfree miydi?

• anlamadm :S

• ya bak kısaca anlatayım ürünü aldığımda benden bi belge istediler hat için buda bende yoktu yurt dışından getirdiğim için kapattılar telefon yani tanımıyodu hiç bi sim kartını sonra ben telefon kadar ek ücret ödedim açtırdım bence başına gelebilir boşuna yapma önümüzdeki ay al nolcak 1 ay yani

Yükleniyor...