F. Bahçe Ülker 93-67 G. Saray LH ne dersiniz?

Sadece paylasmak istedim bu arada tebrikler BURSASPOR =)

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne olacakti baska

0|0
    0|0
    • Doğru gsnin yenecek hali yoktu ya zaten maçta derbi filan değildi adamlar parasını alamiyo çıkıp maci mi alacaklardı :D

• Emir, bogdonaviç, semih olduğu sürece her zaman kazanıriz😊

0|0
    0|0
  • Gündem mi değiştiriyorsun :)

0|0
    0|0
    • Biz gsyi yendiğimizde de onlar basket maçını konuşuyodu gündem degistirmiyom bak altta bursaspor yazmışım sadece skoru paylastim..

Erkekler Ne Diyor 6

• Demek istediğimi şimdi anla haberim bile yok yenmişiniz eminim çoğu kişininde yoktu şimdi öğrendi herkes futbol Bursa maçını konuşuyor sadece burada değil dünya genelinde geçerli futboldur iyiysen iyisin değilsen değilsin FB şampiyon olamazsa futbolda isterse GS yi 50 sayıyla yensin FB liler ona bakmaz 4. yıldıza bakar aynı şey GS içinde geçerli. Tebrikler bu arada ama Bursa maçıda iyiydi :)

0|0
    0|0
    • This is Kadıköy dedikten 1 gün sonra hazmedemeyenler this is abdi ipekçi diyodu gs taraftari 30 yil Fener kupa alamayınca millatan önce derler 1912 yılında ki maçı dün gibi anlatitlar yok yağmurlu bir günmüş yok fırtına varmis işine gelince cin gibiler işine gelmeyince kuş beyinli olabiliyorlar :D

• Belliydi o maç GS'ı yenmeyeni dövüyorlar :D

0|1
    0|0
  • Helal be birseyde başarı gösterebilmisler :d

0|0
    0|0
    • Futbol yendikten sonra bazıları basket skorlarını hatırlatiyodu bnde şimdi onlara aynısını yaptım..

• Ah be koç içim finale yanıyor şu Olimpiyakos u yenecektik

0|0
    0|0
    • Olympiakosla oynamadık ki Real ve Cska ile oynadık finale kalmadik zaten..

• İste bende onu dedim zaten Reali yenecektik finalde Olimpiakosla oynayacaktık

• Çok doğal Galatasaray bütün iyi oyuncuları gitti alacaklardan dolayı

0|0
    0|0
  • aferin size alkışşş

0|0
    0|0
Yükleniyor...