Siz olsanız bir şans verir miydiniz?

Çok iyi anlaştıgınız bır dostunuzu arkadasınızı dusunun. sızı daha onceden sevıyordu ama ustunden cok zaman gectı sız onu sevmıyordunuz falan o da unutmustur dıye dusunuyordunuz.Ama ustunden bunca zaman gecmesıne ragmen sızı hala sevdıgını sırf yanınızda olmak ıcın sevdıgını bellı etmemıs bunca sene. Boyle bırıne bı sans verırmıydınız? Her ınsan bı sansı hakeder belkıde ben onun gıbı baska benı o denlı seven bırını bulamam ama bıde soyle bısey var egerkı sans verırsem ve sonrada ayrılırsak bu sefer arkadaslıgımız da bozulabılır.

Napıcagımı bılmıyorum sız bu durumda napardınız? Bı sans verır mıydınız?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• 2 seçenegin var

1 cisi seni kazanmak için hırs yapmış olma ihtimali yüksek eger öyle bir şey söz konusu ise birlikteliginiz uzun sürmeyecektir

2 cisi şans verip tüm bunları görmek olacaktır umarım seviyordur

0|0
    0|0
    • sevgısınden bı suphem yok ama ya ben karsılık veremezsem de hersey dagılırsa dıye korkuyorum kaybetmekte ıstemıyorum :S

• haklısın tesekkurler

• her zaman :))

Erkekler Ne Diyor 7

• tabiki böyle bir durumda kabul etmek oldukça zor ama ben olsam kabul ederdim etmesemm ne olduğunu bildiğim için gün geçtikçe durum içinden çıkılmaz bir hal alacaktır

0|0
    0|0
  • şans versen de sevgili gözüyle ona bakman zor.büyük ihtimalle o da kendisini bitirecek şeyler yapacak ve iyice işler tuhaflaşacak.şans verebilirsin tabi,sonuçta hayat senin

0|0
    0|0
  • ben evet diyorum bir şansı daha hakettiğini düşünüyorum 2. turda görüşmek üzere

0|0
    0|0
  • bir şans veririm. ama ikinci zor.

0|0
    0|0
  • Ver gitsin ne kaybedersin ki ? İncilerin mi dökülür ? Bence bir şansı herkes hakediyor.

0|0
    0|0
  • "Napıcagımı bılmıyorum sız bu durumda napardınız? Bı sans verır mıydınız?"

Hayır

0|0
    0|0
  • iyi tartıp öyle değerlendireceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Benzerini yaşadım.Sevdiğim kardeşim gibi gördüğüm bir dostum kalktı teklif etti, o an midem bulandı anında sildim..Çünkü ben o2na o gözle hiç bakmamıştım arkadaşım dostum kardeşim di !

0|0
    0|0
    • benım hıc bılmedıgım bısey degıldı ama bu basından berı bılıyodum bız bu sekılde degılken soylemıstı ben ıstememıstım. sonra unuttu dıye dusnmustum ama unutmams.blmyrm ya bende o gozle bakmıodm ama ıster ıs

• herkes bir sansı hak eder

0|0
    0|0
  • niye seveceğim mi tutmuş şimdik.

boşver ya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...