Fenerbahçe'nin Bursaspor'a 3 0 yenilmesinin açıklamasını yapabilecek var mi?

Halbuki cok idealiydi Ismail Kartal finale biz çıkacağız Galatasaray'ı yeneceğiz Demişti neden sizce 3 0 yenildi?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 12

• Şikemi var ne bu ara modaya Allahtan maçın GS ile alakası yok yine senaryolar başlardı :) Maça gelince FB ilk maça çok güvendi aynı GS gibi sonuç iki takımında hüsran oldu ama GS işi ilk maçta bitirmişti FB bitirememiş.

1|0
    0|0
  • yüzyıllardır öğrenemediler büyük konuşulmayacağını bursa maç bittikten sonra seviniyorlardı o sırada stadın elektriğini kestiler alışkanlık hale geldi biz sahalarında kupa aldık sonuçta

0|0
    0|0
    • Sımdı de kapatmışlar mi acaba :)

• ismail kartala göre fenerbahçe şampiyonlar ligi şampiyonu olur :D adam ne söylese ters gidiyo :D şampiyon cimbom :D

0|1
    0|0
    • At Yarısı oynasa at ters koşar 😂

• çünkü ismail kartal hoca değil :)

1|0
    0|0
  • biz bursasporlular final bizim stadda olcak die çok istedik ve aldık maçıı

http://i.hizliresim.com/g5WMX0.jpg

0|0
    0|0
  • Şampiyon GS
    kupa şampiyonu Bursa. ..

0|0
    0|0
  • Bende spruyorum 3-0 hemde kendi stadında

0|0
    0|0
    • Onlar bizi Saracoğlu'nda hep yeniyor öyle deme 😂

• Gerçekler acıdır gs her ne kadar yenemesede sizide yenecek birileri var hemde kadıköyde

• Hocam profilime bak ironi Yaptım ben ❤️💛

• ben bir gs li olarak ismaili seneye de fener de görmek isterim

0|1
    0|0
  • yanlış oyuncu değişiklikleri defansa yaslamak takımı yenikken defans almak bunlar gibi istemediğin kadar sayarım derhal kovulmalı

0|0
    0|0
    • Ersun Yenal bunu yardımcı yaparak nasıl şampiyon olmuş 😂

• Aziz adami harcadı yazık bizim Ünal'ın terimi harcadığı gibi

• Başkanlar bir takımda futbola karışmamalı sadece işini yapmalı bence.

• O adam teknik drektörse ben eşşeğim

0|0
    0|0
  • Sebebi yok, öylesine..

0|0
    0|0
    • Kafalarına gore

• Maçı izlemedim ama 3-0 bittiyse bizim Fener yenilmemiş, bildiğin bursa yenmiş. Sebebi büyük ihtimalle ilk maçın skoru. Defans yapacak bir takım cıkarmıstır ismail kartal , haftasonu icin takımı dinlendirecek ya aklınca.. Sonra da yemiştir 3 golü oturmustur. Ben bu seneki takımdan hiç zevk almadım. Umarım gider ismail kartal.

• Gitmesin ya Ismail Kartal 😢

• İsmail kartal bitirdi ak takımı haftasonu gelse de gs bjk derbisinin sonucunu öğrensek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...