İsmail Eagle İstifa Etmelimi?

Arkadaşlar dayanamıyorum artık kendi sahamızda 3 0 boyun eyiyoruz baştan sonra defansif korkak bir futbol 90 da hasan aliyi oyuna alması artık tahammülüm kalmadı bu nasıl bir futbol anlayışıdır siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• İsmail Kartal'da bir kere TD olacak vasiflar yok kimse kusura bakmasin ama esas suç yönetimde. Ekonomik olarak iyiyiz diyoruz ama takımın başına adam gibi bir hoca getiremiyoruz adam gibi bir yıldız alamıyoruz eee napayım böyle parayi?
    Bizim artık yeni bir heyecana ihtiyacimiz var bunun içinde yönetim değişmeli ve yeni hoca gelmeli Galatasaray da başkan değişmişti ondan sonra Fatih Terim geldi takima bir heyecan geldi ondan sonra birde Sneijder ve Drogba gibi yıldızlar gelince takım iyice çoştu. Bizedw böyle birşey lazım artık Emenike Diego gibi çakma yıldızlar istemiyoruz İsmail gibi uzayliyi istemiyoruz
    Getir takimin başına Löwü ya da Kloopu getir iki yıldız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İstifa etmeli. Meireles'in yerine dediğiniz gibi Hasan ali'nin alınması saçmaydı. ilk 11'de emenike yerine sow'u görmek isterdim

0|0
    0|0
    • aynen renktaşım ışık saçıyorsun etrafa ağzından bal damlıyor gerçekten.

• Bu arada renktaşım Selçuk da gereksiz başladı ilk 11'de. Kadlec'in gereksiz yaptığı hareketten dolayı kırmızı kart görmesi. Bu arada tam olarak iyi oynamasakda hakem hataları damga vurdu bence. En son gökhan'ın kromponunu çıkardığı pozisyonda faul yapan kişiye kart göstermesi gerekirdi

• selçuk nedir ya bu adamda ne buluyor anlamıyorum evet o kartlık pozisyondu neyse olan oldu artık buket yapcak bişey yok :) basket takımı daha zevkli valla.

• Yoo iyi boyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Onuda FB yönetimi düşünsün benim yorumum farketmez ister kalsın ister gitsin.

0|0
    0|0
    • tarafsız olarak bakarsan ne dersin?

• aynen seneye yabancı gelmeli bence unay emery sevillanin teknik direktörü ya da löw.

• Hayırlısı olsun dostum.

• valla onu gitte azize sor yahu bu adamda hiç td tipi var mı medine dilencisi gibi yolda görsen para verirsin olacağı buydu ne bekliyodun ki

0|0
    0|0
    • aynen tipine verdiğimin şaşısı.

• neden olmasın bence zor ama imkansız değil.

• tabiki imkansız değil basarsın parayı gelir adam profesyonel nede olsa ama şu da var birde transfer ister ona gücü yeter mi bilmem

• Etsin oc ya

0|0
    0|0
  • İsmail Kartal ı yedirmeyiz!! Hahaha

0|0
    0|0
  • arap ismailin, takım 2-0 mağlupken, daha fazla gol yemeyelim diye meirelesi alıp, h. ali kaldırımı oyuna sokmasına ne güldüm ya D

0|0
    0|0
  • İstifa etmemeli görevine son verilmeli. İstifasını mı bekleyecek bu taraftar. Adam takımı ne hale getirdi be

0|0
    0|0
  • yönetim istifa

0|0
    0|0
Yükleniyor...