Fenerbahçe'nin hali ne olacak?

Ne işle uğraşırsanız uğraşın sona yaklaştıkça daha çok asılır ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışırsınız. Fenerbahçe ise ligler biterken maç kaybediyor, kötü futbol oynuyor.
Taraftarları ne düşünüyorlar merak ediyorum. Ben bir sporsever olarak Türkiye'nin üç büyüğünden birisi olan Fenerbahçe'nin bu halini anlamlandıramıyorum.

- Fenerbahçe neden bu halde?

- Neler yapılmalı?

- Ne tür gelişmeler olacaktır?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de çok takip etmiyorum futbolu, Fenerbahçeliyim ama çok bilmem ligde ne olup bittiğini. Az önce bursaspor maçını izledim, hazırlık maçı gibi rehavet içinde futbol oynadılar. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama çözüm bulunmalı. Maç sonunda yönetim istifa sesleri geliyordu zaten haklı olarak..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• şimdiden sonra gelişme bekleme :D para bitti gol gitti :D

2|1
    0|0
  • Kötü

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İyi futbol oynamıyolar yinede şampiyonluğu çok iyi olmasada GS hakediyor 2 kupadada inş bir aksilik olmaz.

1|2
    0|0
  • aslında sezon başından beri kötü oynuyorlar hakemlerin itiş kakışlarıyla buraya kadar geldiler hatta son mersin maçında mersinin penaltısı verilse şimdiye ellerinde hiçbirşey kalmayacaktı son olarak hakem jokerlerini kullandılar bu oyunla başakşehiri zor geçer onlar

1|1
    0|0
  • Aziz gidecek başka yolu yok.
    ersunu bir sözle kovdu. Alexi bir olayla sildi. Ne yapmaya calistigini bilinmeyen bir adamı takimin basina getirdi. Emre selcuk ve volkan takimi tek basina yonetiyor. bugun emre ve volkan sakat degillerdi niye oynamadilar Cunku ismaili elinde oynatabiliyorlar. en basindan belli degilmiydi bu takimin böyle olacagi. Hangi maci adam gibi oynadilar. Niye takim kotuyken gonderemediler. Cunku aziz tukurdugunu yalayamaz. Onun egolari yüzünden futboldan bıktık. Emre volkan selcuk gidecek. Sow haric hicbir yabanci kalmiyacak. Ve önemlisi Defol aziz defooooollll

0|1
    0|0
    • İyi de Fenerbahçe taraftarı ve kongre üyeleri sizin gibi düşünmüyorlar. Genel kanı Aziz Yıldırım'dan yana.

• Kongre nin hepsi Aziz in yandaşı
      17 yıllık diktatörlüğün emegi
      Aziz bırakmadığı sürece o koltuktan kimse indiremez.
      Macta skor 2-0 ken bir grup taraftar aziz lehine tezahürat yapiyor. onlar azizin köpeği oldugu icin girebiliyor ama Bir grup fener taraftari ise stada dahil alinmiyor. Herseyi eline gecirmis iste aziz. Fener taraftarı farkında bunun. O yüzden maca gidilmiyor.

• Diyorlar, lig ile uğraşıyor.
    Gerçi oradada durum belli.
    Geçmiş olsun fenere artık.

Şampiyon, Galatasaray. <3

1|2
    0|0
  • bir gsli olarak söylüyeyim, siz daha diktatör azize katlandığınız sürece fenerden bir b*k olmaz

1|1
    0|0
    • Ben sporseverim. "Siz" lafını kabul etmiyorum. Her takıma eşit mesafedeyim.
      Fenerbahçeliler Aziz YIldırım'ı seviyorlar ama. Kaç senedir başkan. Bu nasıl iş?

• adam takıma zarar veriyo, taraftara bağırıyo stada almam diyo, soyunma odası basıyo, kendi kafasına göre iş yapıyo kimse korkudan ses çıkaramıyo böyle futbol takımı yönetilmez

• Sadece Fenerbahçeye mi zarar veriyor?
      Bu tip yöneticilerin varlığı ülkeye zararlı.

• Para da bir yere kadar =D

1|1
    0|0
  • Yonetimim istifa etmesi lazim

0|1
    0|0
  • Doktorlar lig bitene kadar kendi haline bırakın dedi

0|1
    0|0
  • Ne mi yapılmalı, tek yapılması gereken istifası bile beklenmeden hocanın görevine son vermek.

0|1
    0|0
    • Hoca gidince işler düzelecek mi?

• Kesinlikle. Yenik bir takım gole ihtiyacı varken orta saha çıkarıp forvet alır defans değil. Tek suçlu hocadır.

• Ersun Yanal İstifa etmeli

0|0
    0|0
    • Ersun Yanalı napıcan istifa ederse Fener şampiyonmu olucak ne alaka her yorumda ersun ersun?

• Yazdığıma pişman oldum zaten bir protesto yapak dedik burnumuzdan geldi

• Yok dostum düzelttim sadece olur böle şeyler insanlık hali yap istediğini ama ben yabancı değilim başkası farklı şeyler yazar uyarim dedim yanlış anlama olmasın.

Yükleniyor...