Kapat

Fenerbahçe bursaspor maçı hakkında ne düşünüyorsunz arkadaslar?

Ben bir Galatasaraylı olarak haksızlık yapıldı diyorum ya siz?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Türkiye Kupasını kazanan fenevi tebrik ediyorum
    fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/.../...841551_n.jpg

1|3
    0|0
    • Kupa süper ya :)

• L*n 29 senedir kazanamıyor dediniz dediniz aldık 2 sene ust uste ne oldu hiç bir cacık yok susun az anasını satayım Kupa dedıgın sadece bir demir parçası kazancı yok parasal etkısı yok siz o kupa için şike yaparak hakem koruması ile cıkıyorsunuz finale sivasın ceza sahası ıcındekı penaltısını hakem vermıyor üstüne Arif erdem ile başlayan burakla devam eden darbesiz hayalı darbe ıle yere devrılenler tayfasına yasın katılıyor ve tur g. s ye veriliyor amma paraya açsınzı kı sahanız kapatılmıyor futbolcular ceza almıyor fair play parası verılcek kupadan gelecek 3-5 kuruşa bile talip oldunuz

• Kemik atmadim görüşümü terket :)

• İsmail kartal kendini öldürtmek istiyor

1|2
    0|0
  • Kime haksızlık yapıldı maçta Fenerbahçenin pozizyonu yoktu Bursaspor 3-0 dan sonra gitse 4 de atardı bu arada ilk yarıda Emenike direk rakibe tekme attı kırmızı olmalıydı sarıyla geçiştirdi hakem tek haksızlık bu oldu Bursa daha önceden koparabilirdi işi.

0|0
    0|0
  • Galatasarayliyim ama hakli olana hakli derim fenerin de hakki degildi bursanin bir suru faulu verilmedi tamam fenerin de verilmedi ama adamlar oynamadi ve bizim bjk macini dusunuyorlar bursasporun bu kotu halinden sahasinda 3 yiyen sezonun en fazla gol atip en az yiyen basaksehirle yapacak ben olsam bu mactan once kendi mavimi dusunurdum cunku boyle olurlarsa basaksehir 4-5 atar

0|1
    0|0
  • Bir fenerbahçeli olarak fenerbahçeden bir halt olmaz kupayı kaybetti şampiyonluk mucizelere kaldı kısaca böyle şike olayları ve aziz yıldırım mahvetti takımı

0|1
    0|0
  • süperrr

0|1
    0|0
  • Maçın sonucunu bilmiyorum. Fener yenildi mi yoksa?

0|1
    0|1
  • nerede haksızlık yapıldı açıklada bizde bilelim

0|1
    0|0
  • Futbol her şey olur

0|0
    0|0
  • Çok nizami bir maç oldu

0|0
    0|0
  • Kaç kaç bitti

0|1
    0|0
  • Dusunulecek bir sey yok temiz galibiyet tebriker bursa spor finalde de basrilar

0|0
    0|0
  • güzel oldu 3 -0 haşırt :D

0|0
    0|0
  • bende bir galatasaraylı olarak bursasporu kınıyorum feneri yenip kupa alma hakkımızı nasıl elimizden alırlar ağlama fenev ağlama bursa ne koydu be

0|0
    0|0
  • Hangi haksızlık izledin mi maçı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gs şampiyon

1|0
    0|0
  • Samilden bile gol yediler ya 😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Izlemedim ne haksizligi kime haksizlik?

0|0
    0|0
  • büyük geçmiş olsun ne diyelim bir dahakine kendi toplarını getirirler artık :D

0|0
    0|0
  • Sen Bursasporu ile fenerbahçe'yi karıştırdın galiba.

0|0
    0|0
  • Fenevliler o kadar hava atarsa alacaz derse olacagi bu 😂

1|0
    0|0
Yükleniyor...