███Spor salonuna yazılmayı düşünenlere tavsiyeler (Bi Gir İçeri Bak Eksilmezsin, Bugün Değil İlerde Karşına Çıkar)███?

baklava dilim karın kasına sahip olmak isteyen, göbeğine bakıp ne olacak benim halim diyen, tişört kollarını dolduran biseps kaslarına imrenen ve göğüs kaslarını bıngıldatan vücut geliştirmecilere özenen arkadaşlar! spor salonuna yazılmak istiyorsunuz, bahanemiz ise 'sağlıklı yaşamak'. tabi hakkınızdır yazılın ama şunları sakın akıldan çıkarmayın:

1. 3 aydan fazla peşinat isteyen hiçbir spor salonuna yazılmayın. spor salonları sizin gelmeniz için değil gelmememiz ihtimali üzerine kurulmuş yerlerdir. 20 adet koşu bandı olan bir kuruluş, 2000 kişiyi salona rahatlıkla kayıt eder. neden? çünkü bilir aslında sizin kayıt olup hevesinizi aldıktan sonra bir daha uğramayacağınızı. hiçbir zaman 2000 kişinin aynı anda gelmeyeceğini de bilir. siz 3 aydan daha az peşinat isteyen bir yere yazılırsanız, ilk ay bitip siz teslim bayrağını çektikten sonra en fazla 2 aylık paranız yanar. öyle 1 senelik peşin isteyen yerlere kanmayın.

2. haydi diyelim başladınız.. heves tavan yapmış durumda. sakın ha 'hoca dambılın 3kg'lığını verdi ama ben 10kg rahat kaldırıyorum abi' deyip 10 kiloluğa asılmayın. ne kadar ham olduğunuzu 2 gün sonra müthiş kas ağrıları ve halsizlik basınca anlarsınız.

3. 'işten sonra salona giderim' diyenler.. sakın ama sakın işten çıktıktan sonra evinize uğramayın. uğrarsanız bir daha o evden asla çıkamazsınız. sabahtan eşyanızı yanınıza alın, akşam çıkarken o çanta ile doğru salona.. ancak böyle düzenli olarak spor yapabilirsiniz. ev ortamı sedanter yaşamınızı kamçılayan yerdir unutmayın!

4. spor hayat boyu düzenli yapılmadıkça vücut için yıpratıcı oksidatif stresten başka birşey değildir. form tutabilmek aylarca ve düzenli spor yapabilmekle mümkündür ancak. bunu da 1-2 aylık sürede başaramazsınız. inanmıyor musunuz? spor salonunda

Güncellemeler:
►Vücut geliştirmek masturbasyon yapmaya benzer sadece kendini tatmin edersin. gerçekten erkek olduğunu hissetmek istiyorsan sokağa çık ve dövüş

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 2 ay çok önemli eğer onu atlatırsan gerisi kendinden geliyor 1 yıla aşkın olunca aşka dönüşüyor tavsiyem şu ki daha 20 tane sınavı çekemeyen adam spor salonunda 50 kilo bench press basmaya çalışıyor evde temeli atın en az 20 sınav ve biraz mekik çekebilecek hale gelin boşa spor salonunda zamanınızı harcamayın mümkünse Programınızı kendiniz yazın hocaya kalırsa o gün hangi alet boşsa ona yönlendirirler sizi düşünmezler onlar için salon işlesin ona yeter sizin vucudunuz onun için umrunda değil internet de bol kaynak var rahatlıkla ayarla ya bilirsiniz spor salonundaki hocalar size ek gıdalar verecektir tavsiye edecektir kabul etmeyin ilerde onlardan da para alacakdır gozunuz acık olsun masum gibi görünse de bunlar gerçek hayat zor herkes nerden ne koparırsa kar düşüncesinde dikkat edin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• soru varmı?:D

0|0
    0|0
    • soru yok bilin diye yazdım soru işareti koymak zorunlu oldugu için

• keşke benceye yazsaymışın ben 5 yaşından beri salonlardayım sana katılıyorum genelde 6 aylık peşin veren gençler 3. ay bırakır onların sıkıntısı 1 yılda arnold olamayacaklarını anlamak :D

Yükleniyor...