Sanat; hayatın bize sunamadıklarını mı sunar yoksa sadece seks için midir?

Sanat yaşlı bir kızıl derilinin dediği gibi, hayatın bize sunamadıklarını mı sunar; yoksa bir radyo dinleycisinin dediği gibi, sanat diğer tüm şeyler gibi seks için midir?" Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sanat en bencil davranış olgusudur, öyleki tüm güzellikleri kendine mal eder...!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çoğu dingil iyi seks yaptığını sanıyor..

Hatırlatırım,"seks bir sanat işidir ve herkes sanatçı olamaz"..

0|2
    1|0
  • atıyorum. sanat kişinin kendini tüketme, boşalma yoludur. üstünde ağırlık yapanları çıkarıp çıplaklığını kendini öylesiliğiyle görmenin yolu.

0|0
    0|0
  • sanat her zaman seksle bağlantılı olmaz eğer söz konusu nü fotoğrafsa seks çağrıştırabilir ki o da sanat içindir bence ama genelde seksle alakalı olduğunu düşünmüyorum. ne yani ben yağlıboyayla manzara resmi yaparken seks mi çağrıştıracağım?

0|0
    1|0
  • Sanat bu dunyada seksten bagimsiz olan tek sey sanirim. Nasil bagdastirabiliriz ki sanatla seksin kesistigi bir nokta yok ?

1|0
    0|0
    • Peki, sanat ne içindir?

• Olumden baska her sey bos, ne oldugunu bile bilmiyoruz ,tek yapabilecegimiz sey genlerimizi aktarmak iste. Aslinda seks bagimlilari ,olumden en cok korkan tipler olsa gerek. Sohbetin icin tesekkur ederim ,guzeldi.

• ur wellcome, have good nıght ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Lenardo nun.. "Bu monaliza ne seks yapar !" diyerek bir çalışma yürüttüğünü sanmıyorum.. Gerçi o hepimizle güzel kafa bulmuştur ya ayrı mevzu orası..

0|1
    0|0
  • yaşlı bir kızılderili ne kadar yanılabilir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...