Şınav Mekik Ve Dambıl?

1.5 aydır serice 3gün şınav mekik dambıl çekip plank yapıyorum ve amino asit kullanıyorum az yağ var göbekte sizce 2 ay içinde plaj vucuduna sahip olabilirmiyim 7 ay önce mekik şınav çekmeye başladım ama haftada 2 3 kez vaktim olunca çalışıyordum şimdi ise serice çalışıyorum sizce vucüt gelişirmi

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evde olucak iş değil onlar amino asit alacagına önce protein alımına beslenmene bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabiki de olursun ama bunun yanı sıra iyi bir diyet de uygulaman lazım :) Ben de sporcu olduğum için biliyorum işte az-çok :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Arkadaşlar
    1- doğru diet
    2-nefes kontrolü
    3-haraketleri yavaş ve dikkatli
    4-eğer kasılma olmuyorsa artık haraketleri değiştirmek ya da sayıyı arttırmak lazım
    bunları yaparsanız süper amino asit değilde diğer bir amino gurubu olan bcaa alırsanız antremandan önce ve sonra bu 6 pack'leri bomba gibi patlatır. fakat antremanın hakkını vermek, ve gerçektende zorlamak gerekir.
    her gün mesela farklı mekik haraketlerini 1'er set olarak yapın 5 farklı haraketi set başına 20 ile başlayın ve giderek arttırın, zorluk derecesini ve direnci arttırın,
    nefes kontrolü burada çok önemli kalkareken nefes tamamen ağızdan verilmeli, inerken burundan alınmalı, sırt yere paralel ve yapışık olmalı, bütün stresi karın bölgesine doğru bir şekilde aktarıp bölgeyi iyice sıkıştırmanız lazım.
    not: bunun için idael aletler var ama bir antreman minderi alın ve aletsiz çalışın di, et yapmayı unutmayın sevgiler ;)

0|0
    0|0
  • 7 aydır düzenli şekilde yapıyosan şimdiye kadar bişiler olması lazımdı en azından sıkı olurdu yağ bağlamazdı

0|0
    0|0
  • Takviye kullanma doğal beslen

0|0
    0|0
  • 2 aya belirginleşir ben 3 aydır salona gidiyorum profilde resmim var baya gelişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...