Ben bugün bir dükkandan bir şey çaldım. Geri veremem n'apayım?

Ben bir şey çaldım arkadaşlar. çok pahalı değil 6 tl bir şey ama sonuç olarak çaldım yani. param azalmıştı ve onu almam gerekti. torbaya attım gittim. uzaklaştım. kimse de fark etmedi. şimdi de o çaldığım şeyi kullandım. iade edemem. parasını da ödeyemem. of napiçam içim rahat değil :(

0|0
14|15

En İyi Erkek Görüşü

• parasını elbet yarın birgün denkleştirirsin. ucuz bişeymiş. yarın olmasa haftaya git verirken de böyle birşey yaptığını söyle belki satıcı bu davranışından dolayı seni tebrtik bile edebilir. yani parayı verdiğin için. helallik istemeyi unutma.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bence yanlışla almışım filan de parasını öde almadan ürünü.

0|1
    0|0
  • "Ben bir sey caldim arkadaslar"

"ama sonuc olarak caldim yani"

"torbaya attim gittim. uzaklastim"

"kimse de fark etmedi"

"simdi de o caldigim seyi kullandim"

link

0|0
    2|0
  • Neden parasını ödeyemiyorsun ki. Sadece 6 TL imiş. Önceki gün geldiğimde bir karışıklık olmuş para mı hesaplarken bunun fiyatını ödemediğimi fark ettim falan de ver özür dile çık. Çaldığın şey ne ?

0|0
    0|0
    • pasta kalibi :/

• en temizi adama gidip parasını vermek durumu izah etmek. Direkt çaldığını söylemesen de farklı şeyler söyle

• geçen gün eksik para almışsınız diyip yeni alacağın bir şeye 6 TL ekleyip ver kurtul. ancak o şekilde huzurun yerine gelir.

0|2
    1|0
  • kullanmaya devam et sen ondan çalarsın biride gelir senden çalar hayat döngüsü bu ama git biraz da doğa için çal ne bilim orman kesen adamların balta ve testerelerini çal büyük sarı dev dozerlerin vites topuzlarını gaz pedallarını çal nükleer santrallerin nükleerini çal ama adam gibi bişi çal .

0|0
    0|1
  • ama ikisinden birini yapmalısın

yapmazsan senin karakterin için ileride kötü şeyler olur

duymuşsundur hırsızlık hastalıgı

ihtiyacı olmadan bile alışkanlık eindiği için çalıyor

sen ya -bunun ücretini vermeyi unutmuşum diyip ücreti ödiceksin bi süre sonra

yada - gidip itiraf edeceksin

0|0
    0|0
  • Bunun rahatsız edici bir durum olduğunu ve aynı zamanda bir hata olduğunu bilmeniz güzel.Ancak içinde bulunduğunuz durum bir psikolojik rahatsızlık olabilir. Böyle bir durumda rehabilitasyona açık olmanız gerekir. Her şeyin başında bunu neden yapmak istediğiniz çok önemli.

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir şey yapmışsın eğer bundan pişmansan o parayı gariban birini bul ve oraya ver hatta 2 katını ver ki kendini cezalandırmış ol

1|0
    1|1
  • yarın git 4 liralık bişey al 10 lira ver üstü kalsın de

1|0
    0|0
  • selam...Allahtan özür dile ve bir daha yapma!

0|0
    0|0
  • doğru seni kimse görmedi Allah' tan başka

0|0
    0|0
  • ne kadar paraya ihtiyacın varsa yaz buraya

0|0
    0|0
  • aldığın şeyi cebine koyup polisi arayıp kendini ihbar et için rahatlasın

0|0
    0|1
  • Dostum sana tavsiyem git bir tane daha çaldığın eşyadan al parasını ver . ve dolaşıyomuş gibi yap tekrardan yeni aldığın ürünüde bırak bir yere sonuçta orda kalıcak o için rahat eder.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• geçende eksik vermişim de git 6 tl ver bi daha da tekrarlama haram herseyden önce

0|1
    1|0
  • Tercihin gurur mu, kibir mi, erdemli biri olmak mı?Erdemliyi seçersen doğru şık.Bir yanlıştan dönmenin ayıbı olmaz.Git geri ver duruma açıklık getir özür dile...Bu duyguyla devam et hayatına, ve önüne ne tür zorluk çıkarsa çıksın sakın kolayı seçme mücadele et.Unutma hayat'ta karşılaştığımız zorluklar da kolaylıklarda bir sınavdan ibarettir! Ve sınavı geçmekte kalmakta senin elinde, diren pes etme...Sevgiyle kal...

0|0
    0|0
  • ayni üründen al parasini ödedikten sonra yerine birak.

1|0
    1|0
  • içine zıçim afedersin.

0|0
    1|0
  • vicdan azabı,cehennem azbından da kötümüş. sende olduğu gibi ! resmen hırsızlık yapmışsın,ister 6 tl olsun ister 1000 tl farketmez..

0|0
    0|0
  • Elektronik cihaz sistemi olan bir dükkan değilse git ve 6 lira borcum vardı de parayı ver.Aklıma bir tek bu geldi valla bir dahada ne olursa olsun hırsızlık yapma.

0|0
    0|0
  • Paran olunca gıdıp ver

0|1
    0|0
  • bi daha yapma

0|0
    0|0
  • dua et kamera olmasın yoksa hapı yuttun

0|0
    0|0
  • sadaka sun.

0|0
    0|0
  • iade edemiyosan,itiraf edemiyosan bi gün aynı yere kimse farketmeden fazladan para bırakırsın

0|0
    0|0
  • Sevimsiz hareketler.

0|0
    0|0
  • Burda calisan bi arkadas vardi , 6 tl borcum var buraya de. Git ode.. bir daha da haram biseye el surme.

0|1
    1|0
  • hastasin tedavi ol

0|0
    1|1
Yükleniyor...