Kilo veremiyorum motivasyonum düştü?

Arkadaşlar arkadaşımla 13 gündür düzenli spor ve diyet yapıyoruz aynı evde kalıyoruz aynı şeyleri yiyoruz zaten , dün tartıldık o 3 kilo vermiş ben gram oynamamışım sinir oldum 2 gündür burger king yiyorum bende boşuna aç kalıyomuşum diye tüm motivasyonum bozuldu.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• ben bunun hakkinda bir bence yaptim, ama sana ozel olarak ne yapman lazim soyleyim canim :D
    1. gunde 3 ogun ye, ve ogun arasi "snack" yiyebilirsin, ama asiriya kacmadan tabiki!
    mesela tavuk, balik, et, sebze, meyve, vs. yiyebilirsin, yani az kalorili ve proteinli seyler yemege calis, ama proteine tamamen saldirma, sonucta maksat simdilik yag eritmek :D
    2. hamur isi, pizza, burger, fast food, abur cubur, ekmek, makarna, pilav vs den uzak dur, bunlarin hic sana faydasi olmicak
    3. sen simdi kilo vermek istiyorsan, kas gelistirici hareketler yapma, onun yerine yag yakici hareketler yap, yani cardio. simdi kosuyorsan makinede ya da disarida hizli kosman daha iyi olur senin icin, daha cabuk yag yakarsin. bisiklete biniyorsan ayarini en dusuk yap ki ayari yuksekte olursa kas yaparsin, ve senin amacin bu degil
    4. bol bol su ic, ama spor yapinca su icme cok, yani abartma
    bide saat 8 den sonra yemek yeme :D

0|0
    0|0
    • Ya canım tamda bu dedıklerinı yapıyorum önceliğim kilo vermek tabiki tüm çalışmaları yaptıktan sonra kol kası çalışıyorum sadece toparlansın diye malum yaz geldı ve hazır olmak istiyorum bu yüzden sabırsızlanıyorum kitle endeksime göre normal hatta düşük kilo çıkıyorum ama yinede 4 kılo vermek istiyorum

• 46 olmak istiyorum :D 1 saat yapıyorum spor snra kas çalısıyorum sebzeyi hiç sevmiyorum ya öğrenciyim yemek yapmaya ugraşamıyorum daha dogrusu çorba ekmeksiz salata gevrek ya da tavuk filan tabiki yagda değl

• bence kas calisma o kadar cok daha cok cardioya yuklen, bide sebze yemen cok onemli onun icin sevmesende sevebilecegin sekilde hazirla :D

Erkekler Ne Diyor 7

• Senin gram vermedim diyip motivasyonu bozman yanlış, zaten 1.5 aylık dönemde belli olur bu ve vücudun alışma süreci var.
    Bu kadar sabırsız olman iyi değil. Sporu nerde yapıyorsun? Günlük harcadığın kaloriyi biliyor musun? Kilo vermen için vücudunun günlük ihtiyaç duyduğu kaloriyi geçmemen lazım.

0|0
    0|0
    • spor salonuna gidiyorum ya günlük 300 kaloriyi geçmiyorum hadi de 500

• Sabırlı olmalısın

• Herkezin metabolizmasi farkli calisir senin yavas olabilir arkadasin senden kilolu olabilir veya sporda iken fazla kalori harciyordur olasiliklar bunlar

0|0
    0|0
  • Bazı insanlarda genetiktir fazla takma kafana

0|0
    0|0
  • Nasıl bir spor yapıyorsun ve ne yiyip içiyorsun?

0|0
    0|0
    • Kosu bisiklet epiliktik bisiklet bir kaçta sıkılasma haraketi salata gevrek ve bol su

• Kaç gündür yapıyorsun bilmiyorum ama öyle hemen iki günde kilo vercem diye bekleme azim Şart ayrıca L-carnitine kullanabilirsin

@cansudem sana yardımcı olur bu konuda

• beni etiketledigin icin sevindim, ve kesinlikle yardim ederim! :D

ben bunun hakkinda bir bence yaptim, ama sana ozel olarak ne yapman lazim soyleyim canim :D
      1. gunde 3 ogun ye, ve ogun arasi "snack" yiyebilirsin, ama asiriya kacmadan tabiki!
      mesela tavuk, balik, et, sebze, meyve, vs. yiyebilirsin, yani az kalorili ve proteinli seyler yemege calis, ama proteine tamamen saldirma, sonucta maksat simdilik yag eritmek :D
      2. hamur isi, pizza, burger, fast food, abur cubur, ekmek, makarna, pilav vs den uzak dur, bunlarin hic sana faydasi olmicak
      3. sen simdi kilo vermek istiyorsan, kas gelistirici hareketler yapma, onun yerine yag yakici hareketler yap, yani cardio. simdi kosuyorsan makinede ya da disarida hizli kosman daha iyi olur senin icin, daha cabuk yag yakarsin. bisiklete biniyorsan ayarini en dusuk yap ki ayari yuksekte olursa kas yaparsin, ve senin amacin bu degil
      4. bol bol su ic, ama spor yapinca su icme cok, yani abartma
      bide saat 8 den sonra yemek yeme :D

• Ekmek tuz şeker bunları hayatından çıkar ve fast food dan uzak dur spor ile faydasını göreceksin

0|0
    0|0
  • Akşam bişey yeme sadece sıvı tüket. Karbonhidrat ve Yağ mümkün olduğunca az tüket. o kadar işte :)

0|0
    0|0
    • Zaten öyle yapıyorum ekmek tüketmiyorum. Karbonhidratta salata ve gevrek yiyodum

• bazen vücut diretir. Sen diyete ara vermiş olsan da devam et. Verirsin :)

• little cesars tan pizza söyle yarında nasılsa farketmiyo bişey 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bir aya kadar kilo verdiğini anlamaz bazıları bende öleyim motivasyonunu hemen bozmamalısın bazılarında çabuk gidiyor kilolar sende onla aranı biraz sporla kapatırsın ama erkenden bırakma böle yazık emeğine

0|0
    0|0
  • Arkadasinin kilosu ve boyuna gore farklilik gosterir zaten. Onun disinda metabolizman yavaslamistir bir sey neden olmustur buna

0|0
    0|0
  • Ama canım bu sadece aç kalmakla alakalı değil ki. Vücudun demekki yavaş işliyor. Biraz daha aktif olmanı öneririm. Sadece spor değil de mesela eve gelince spordan sonra filan daha böyle aktif ol.

0|0
    0|0
    • Canım gelincede yapıyorum bol su içiyorum tahlil yaptırdgmda metobolizmamın hızlı oldugunuda söylemişlerdi anlamadım yani

• Verme

0|0
    0|0
Yükleniyor...