Spora dün başladım kollarım ağrıyor geçer mi?

Spora dğn başladım pazu omuz kanat ense falan çalıştım 2 set 10 tekrar 25 kiloyla makinelerde vücutta bişey olmadı ama kollarım ağrıyor dün, yarın dinlen demişti hoca bu gün gitmedim yarın gidicem kollar tam açılmıyo böyle kaslılar gibi oldu ama fazla kas yok gerçi 53 kiloydum spordan sonra 200 gram geldi anında kas olarak geçer mi bu ağrı ve ne zamana geçer alışır kollar yoksa çok mu ağır yapıyorum?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kaslarında laktik asit birikmesi olduğu için yaklaşık 1 hafta devam eder spora devam ettiğin taktirde (ağrıların geçene kadar çok yüklenme) bu ağrıyı hissetmeyeceksin.

0|0
    0|1
    • yine devam mı etsem yoksa 3 set mi yapsam şimdilik 2 set 10 tekrar yapıyorum devam edeyim mi aynı programa 1 hafta

• ondan sonra zorlayayım mı kendimi

• Bir anda değil. atıyorum 5kg ile başladıysan zamanla bunu 8 yap daha sonra 10 yap kademeli bir şekilde arttır bir hocan varsa onungösterdiği yoldan git.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kas ısınırsa ağrı da geçer , spor yaparken acımamasının nedeni de bu acısını soğuk çıkarıyor.

0|0
    0|0
  • Geçer tabiki. Böyle mızmızlanırsan hiç uğraşma bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• günde 6 yumurta yemezsen büyümezsin sıska kalırsın o zaman kas hiç bir işine yaramaz görünmez daha doğrusu

0|1
    0|0
  • Dostum bir günde kas nereye geliyor :D. Kasların ani tempoya yakalandığı için ağrıyor, doğal birşey. Kasların ısınmaya başladığı zaman o ağrıları hissetmezsin.

0|0
    0|0
  • geçer geçer :)

0|0
    0|0
  • 1 2 hafta alisirsin kardeşim

0|0
    0|0
  • Geçer hantallıktan 1 haftaya bişey kalmaz

0|0
    0|0
  • kardeşim doğal hamlık sendeki acele etme bende 3 gün geçmemişti ilk agrı