Sevgilimi nasıl harekete geçirebilirim?

Sevgilimle uzun süredir beraberiz ve birbirimizi sevdiğimize inanıyorum. Ama son zamanlarda bir durumdan çok şikayetçiyim; İlişkimiz genelde bir gün evde birkaç saat takılmak, ki bunun amacı seks oluyor, fırsat olursa da bir-iki gün dışarda buluşup bir şeyler içmekten ibaret olmaya başladı.

Sevgilimi defalarca bu konuda uyardım ve her defasında durumu anladığını ve gerekeni yapacağını söyledi ama birkaç teşebbüs hariç pek bir şey değişmedi. Sebeplerini biliyorum; tembel olmasını, işleri olmasını anlıyorum ama gerçekten ilişkimin bu hale dönmesi beni üzmeye başladı.

Arkadaşlarım sevgilileriyle yaptıklarını, filmlerdeki romantik sahneleri bile kıskanmaya başladım. İlişkimize nokta koymak gibi bir fikrim de yok ama ondan da biraz bir şeyler yapmasını istiyorum.

Üzerine çok gitmiş olmaktan da korkuyorum çünkü bu konuda sürekli konuşmaya başladım ama engel olamıyorum. Bana ne önerebilirsiniz?

Güncellemeler:
Gerçekten sevgilimle seks yapmadığımda bu işin çözüleceğine herkes katılıyor mu?
Herkese teşekkür ederim kendi doğru cevabımı buldum.

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• Monotonlasmaya baslamis anlasilan. Durumu da izah etmissin, ama hala iyilestirmeye gecmemis. Bence bir blöf yap, seni seviyorsa yer büyük ihtimalle. Kendini az geriye cek, biraz az görüsün veya az konusun, az soguk davran kisa bir süre. Durumdan biraz korksun, kaybedecegini anlarsa ki odun degilse ve seviyorsa seni anlamasi lazim, o zaman caba sarfedecektir gibi geliyor bana.

Kısaca durumdan dert yanip ne onu sıkıp üzerine gitme tam aksine az geri cekil :Dtekrar aşık olabilir miyim

0|0
    0|0
    • Aslina bakarsan onu cok sik aradigimi da soyleyemem adam beni gunde 2 defa arayip yarim saat telefonda konusur, yaptiklarinin raporunu verir ben istemeden.Oyle ikide bir arayip durmam ben de..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu arkadaşın hiç boş günü yok mu allah aşkına? Eğer bir boş günü oluyorsa önceden kafanda bir plan kur. Bütün gün yapabileceğiniz şeyleri ve yapmak istediklerini düşün. Bu arada onun sevmediği şeyleri planlamaktan kaçın ki basıp gidip gününü yarım bırakmasın. Sonra o boş günü sana ayırmasını iste. Kabul ederse ne mutlu sana, bütün planladıklarını bir bir hayata geçirirsin. Böylece ona sevgililerin neler yapması gerektiğini hatırlatırsın.

Boş gününü sana ayırmayı kabul etmiyor ise bağdaş kurarak otur bir koltuğa ve başını iki elinin arasına alarak düşünmeye başla. Düşün bakalım "hata sende mi?", "bu adam seni seviyor mu?", "Seni hakediyor mu?"

Teklifini kabul etmezse seninle bu sitede yeni bir soruda karşılaşırız ama inşallah istediğin olur ve sen bu sayfaya sorunu güncelleyip bir teşekkür notu yazarsın :))))))))

0|0
    0|0
    • Ben ne diyorum sen ne düşünüyorsun. Seks konusunu bir sonraki adıma bırak. Önce benim dediğimi dinle, kabul etmez ise seks ile cezalandır.

Hem seks yapmamak düşüncesi ters teper alimallah, başkalarına falan bakar :((

• zaten benim yazmak istediğim şeyler yazılmış

seninle birlikteliği sadece seks ve ihtiyaç

ona istediğini verirsen seninle ilişki demek seks demek olduğunu düşünecek romantik olmak için çaba sarf etmeyecek

en az 1 ay sevişme taleplerine istemiyorum de

birlikte ne yapmak istiyorsan mesela bunu yapalım mı de

ama asla sevişmek isteme

o istese bile sadece istemiyorum de ki sevgilin seks planları dışındaki şeylere de kafasını çalıştırabilsin

0|0
    0|0
  • onu sensiz bırakmayı dene. ne kadar anladığını söylese de belli ki uzun zaman geçmiş ve alışkanlığa dönüşmüşsünüz. artık birbirinizi keşfetmekte zevkli bir taraf bulamaz hale gelmiş sıradan partnerler olmaya başlamışsınız. onun seni gerçekten sevdiğine inanıyorsan onu sensiz bırak. insanlar böyle şeylerin kıymetini ancak kaybettiklerinde anlar. kaybetmekten korkmuyor ve geri dönmüyorsa zaten sana yaramaz ;)

0|0
    0|0
  • ya bu arada evlenmeden niye yatarsınız anlamam ki o adam sana dese seni sevmedim kullandım diye nasıl bir çöküntü yaşıyacağının farkındamısın ? ben erkek olduğum halde evlenmeden asla diyorum ;)

0|0
    0|0
  • ben buna kesinlikle katılmıyorum. dimyata pirince giderken eldeki bulgurdan olmak var bu durumda

0|0
    0|0
  • iplerini eline vermişsin sen bu durumda yapman gereken geri donup ne zaman boyle oldu ne yaptımda boyle oldu dıyeceksın hatanı bulur tersıne cevırmelısın sessız ablamı dınle sen o sana herseyı soyler :D

0|0
    0|0
  • onu hareketlendirmek yerine sen harekete geçsen? bu daha kolay bi yöntem değilmi?

0|0
    0|0
    • Ne yaparak?

• Soruyu yeterince iyi ifade edemedim galiba; genel olarak bunun haricinde bir sorunumuz yok ve ben de bir seyler yapmak konusunda onerilerde bulunuyorum zaten.Bunu daha cok donemsel bir hezeyan olarak ta dusunebilirim kendi acimdan, genelde bu tarz bir sorunumuz yoktu cunku..Birini gercek bir sebebin olmadan terketmek sence ne kadar dogru.Ben bunu sadece kendime ait bir sorun olarak tanimlamadim, iliskimize ait genel bir sorun olarak goruyorum.

• umarım dediğin gibidir. zaman lazım o zaman size yada en iyisi biraz özlem. aşkın en güzel gübresi ayrılık ve özlem. şöyle 1 ay kadar hiç birbirinizi görmeyin bak bakalım sonunda nasılda aşk böcüğü oluyorsunuz :)

• kolay elde edilenler sıkıcı ve monotonlaşmaya mahkumdur

0|0
    0|0
  • 1 ay beraber olma onunla bakalım nolcak ;)

0|0
    0|0
  • seks için beraberdir senınle sen dene bakalım ne olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• senin isteklerini yapmadığı sürece sende onun isteklerini yapma... ilişkiye girme kız sevgilinle ceza ver ona yola gelir...

0|0
    0|0
    • bu dediğin yunana bile yapılmaz ama :)

• dene ıstersen faydası olmazsa her ıstedıgınde altına halı gıbı serılırsın...

• el altinda keklik olmadigini göstermen lazim bir sekilde, bu sucluluk duysan da iliskiye girmemek olabilir, karar senin...

• evt seks yapma

0|0
    0|0
  • ney senin doğrun merak ettim şimdi...

0|0
    0|0
    • Kendimle ilgilenecegim bir sure.. tek dogrum bu..

• en ıyısını yaparsın...kullandırtma kendını...

• ilk başta ben canım...

0|0
    0|0
  • ne buldun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...